Karadeniz Pet

Erkeğin çifleşme isteğine dişi cevap vermiyor

Çağrı

Yeni Üye
Erkek kuşum dişiye çifleşmek için baskı yapıyor ayağını dişiye atıyo ama dişi isteği geri çeviriyor durmadan. Erkek durunca dişi kur yapıyo erkeğe durum iyimi kötümü ve ne yapmam gerek

Son düzenleme:
Erkek kuşum dişiye çifleşmek için baskı yapıyor ayağını dişiye atıyo ama dişi isteği geri çeviriyor durmadan. Erkek durunca dişi kur yapıyo erkeğe durum iyimi kötümü ve ne yapmam gerek
Dişi kuşun belki yaşı küçük belki hazır değil belki ortam rahatsız ediyordur onu vs vs

belli ki eş tutmuşlar girişimler başlamış mümkün olduğu kadar rahatsızlık vermeyin çiftlere

Eş tutmuşlar,dişinin yeri iyi değildir belki,dişiyi rahatsız eden şeyler olabilir vs vs.Kafesi evin en az girilen odasına bırakın.Olabildiğince tek başlarına kalsınlar.Dişi kendini iyi hissettiğinde çiftleşecektirler.

Eş tutmuşlar,dişinin yeri iyi değildir belki,dişiyi rahatsız eden şeyler olabilir vs vs.Kafesi evin en az girilen odasına bırakın.Olabildiğince tek başlarına kalsınlar.Dişi kendini iyi hissettiğinde çiftleşecektirler.
Sağolasın öyle yapmaya çalışıyorum hiç muhabbet kuşundan yavru alamadım ama 2 çif eşli kuşlarım var İNŞALLAH bunlardan alıcam ama sabırsızım hemen olsun istiyorum ama yapacak bişey var oda sabretmek

Geri