petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Erkegin disi ye kafa sallamasi?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sedat TELLI tarafından 30 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    Erkek henuz yetiskin olmamasina rağmen disiye kafa salliyo kasiyolar birbirlerini ve opusuyolar bunlar ciftlesme belirtileri diye okudum ama erkek henuz tas catlasin 5 aylik mumkunmudur bu?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:34 -->-> Daha önceki mesaj 22:28 --

++++++++++++

2. ahmetfatih

ahmetfatih Member

Beğenileri:
    0
    kur yapıyor evet mümkündür

3. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    Yuvalik ves. Takmam gerekirmi ?

4. Samet Çağlar
    Gizli

yuvalık tak bence şimdiden alışsınlar

5. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    Alim o zaman ben bi yuvalik pvc ama en wrken 6-7 aylikken ciftlesirler diye biliyodum ben

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:19 -->-> Daha önceki mesaj 23:32 --

++++++++++++

6. göztepe1925

Beğenileri:
    0
    Kardes yuvalik takma suan kuslar u.8.9 aylik olsun tam gelissin tam dahs iui bir cift olsun lar birbirilerini iyice sewsinler 7.8 aylikkende takarsin hem alisirlar kuslar halsiz dusmesin genc zamninda saglikli yavru alirsin hic degilse ginede sana kalmis bir sey

7. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    Elbette saglikli nasil olucaksa oyle olmali fakat 5 aylik civari olan kus ciftlesirmiki yavru sayilmazmi daha

8. Hilal Mutlu
    Gizli

Kuşlar 6 aylık ile erişkinliğe girer, ondan önce bebek olmaz. Kur mur yaparlar ama. Yuvalığı arkadaşların önerdiği gibi yaparsın.

İki yaşında bir kuşum var, 5 aylık falanken koydum erkeğin yanına, şimdi 6 ayı baya geçti ama yuvalık koyma gereği duymadım ne yalan. Sene başında koyarım artık. :D

9. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    Beklemek zor olucak:)

10. göztepe1925

Beğenileri:
    0
    Bosuna herkez sabir demio :) istiosan gider hazir cift alirsin bakarsin oda yumurtlamaz weya yumurtlar 1 haftaya kusun yerini sewmesi onemli siz o kuslara her imkani sunarsaniz onlerine onlarda size daha wrrimli olur:)

11. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    Illaki sabredicez tabi gerek yok cifte kuslarim saglikli maşallah Teşekkürler bilgi için:)

12. trazetekutr

trazetekutr New Member

Beğenileri:
    2
    6 aylık erkek erişkin olmuştur. Dişinin en az 8 9 aylık olması önemli.
    Bu kriterlere uyuyorlarsa yuvalık takın zaten 3 4 aya anca yumurtaya niyetlenirler.

Sayfayı Paylaş