petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Erkek ayağını dişinin

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve burakomurtak tarafından 14 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. burakomurtak

burakomurtak New Member

Beğenileri:
    0
    Erkek ayağını dişinin sırtına koymaya çalışıyor sürekli dişi istemiyor ama kafeste yuvalık yok yuvalık taksam yumurta verirlermi veya merak ettiğim kuşlar sadece yuvalık oluncamı çifleşirler youtube da bikaç video gördüm yuvalık dışında

2. Muzaffer SEVİM

Beğenileri:
    0
    Erkek kızışmış demek ki,vakit geçirmeden yuvalık takın.Yuvalık takmanız kuşları üremeye teşvik eder.

3. Emre TURGUT

Beğenileri:
    2
    Yuvalik takmanizi öneririm tabi yavru almak istiyisaniz

4. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Yuvalık takmadığınız sürece, dişi kendini hazır hissetmez.. siz en kısa sürede yuvalık takın.

5. burakomurtak

burakomurtak New Member

Beğenileri:
    0
    bi videoda yuvalık dışında çiftleştiklerini görmüştüm ondan merak ettim yuvalık olmadan olmazmı diye zaten yavru istediğimden dişi aldım yanına çok cana yakın konuşuyodu erkek kuş şimdi kafesten ikisini bir çıkarınca yüz vermiyor sadece erkeği çıkarıyorum 5-10 dk oynuyorum onunla dişi içerde takla falan atıyo :D sonra dişiyi çıkarıyorum. neyse yuvalık takıyım o zaman ben sağolun :)

Sayfayı Paylaş