petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Erkek Ayak Atıyor ama Kız Pas Vermiyor.

Konusu 'Üretim İçin Önerileriniz' forumundadır ve Fahri TAŞKIRAN tarafından 16 Ekim 2016 başlatılmıştır.

1. Fahri TAŞKIRAN

Fahri TAŞKIRAN New Member

Beğenileri:
    0
    Cabbar'a 9 aydır tek olarak bakmaktaydım. 6 hafta önce Cabbara bir eş aldım. Bir kaç hafta içerisinde birbirlerine ısındılar, öpüştüler, birbirlerini kaşıdılar falan filan...
    Bu arada ben de mama yaptım verdim, nijer ve özel tohumlar yedirdim.Yuvalık taktım.
    Dişinin ceresinde herhangi bir değişiklik olmadı(kızışmadı)
    Cabbar son haftalarda ayak atmalara başladı fakat başarısız oldu hep.
    Cabbarın canına tak dedi heralde ki dişinin kanadını kanatmış.

Ayak atma girişimlerine kadar iyi geçiniyorlardı.Gerçi bu şiddetten sonra da dişi küsmedi, hala birbirlerine karşı ilgililer.

Ustalar ve dostlar bir el atın ve yardım edin.

2. Yusuf

Yusuf Active Member

Beğenileri:
    83
    Dişi henüz hazır değildir kafesi temiz olsun yemini eksik etmeyin suyunu hergün değiştirin kafese kalamar ve kuş kumu ekleyin kafes aşağıdaysa gögüs mesafesi üzerinde bir yere alın illaki dişi izin verecektir

3. Fahri TAŞKIRAN

Fahri TAŞKIRAN New Member

Beğenileri:
    0
    Kalamar kemiği,kumu ve suyu ( çeşme suyu dahi kullanmıyorum.) , herşeyi tamam. Bir tek kafes yüksekliği uygun değil. Onu da ayarlicam artık. Erkeği kafesin dışına saldım.Tekrar kafese salsam sıkıntı olur mu?

Sayfayı Paylaş