petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Erkek beğendiremiyoruz.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Hamitcan KARGILI tarafından 14 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Hamitcan KARGILI

Dişi muhabbet kuşuma 2,3 tane erkekle baş başa bıraktım ama bir türlü yanına yaklastırmıyor hatta dövüyor.Erkeği kafese koyuyorum bir hafta sonra dişiyi bırakıyorum ama yinede dövüyo erkekleri canımı sıkıyor neden olabilir dişi yaşını aldı burnu çatladı ne yapmalıyım...

2. tarçın ve şaşkın

dişinizi kızıstırm yanınada kızısmıs erkk koyun derm bn

3. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    dişi kuşunu kuşçuya götür salsınlar kendi eşini seçsin o zaman eş tutar

4. Hamitcan KARGILI

Erkekler kızışmış oluyor ama begenmiyor kızıştırmam için ne uygulamam gerekiyor satın almam gereken birşey varsa nerden temin edebilirim .

5. Tuan MAKSEL

Evindeki kusu petshopdaki kuslarin yanina birakdiginda kus kalabaligi gorunce soka giriyor uzun sure aralarinda kalmasi lazim.bence disi kusun yasindan daha buyuk ve iri erkek kus alin es tutmalari daha kolay olsun.erkegin yasi kucuk yada celimsiz olursa disiye ustunluk kuramiyor.boylecede es tutmuyor.

6. tarçın ve şaşkın

nıjer tohumu al aktardan yada kendın onlara mama hazırla

7. Hamitcan KARGILI

bunu uyguladım ama bir sonuç alamadım bu kuşu ben dışarda yakaladım 7,8 ay oldu.Şu anda evimde 20 ye yakın kuş var hepsinden yavru aldım ama bu bir acayip :(

8. Tuan MAKSEL

Topragim.oZaman evde es tutmamis erkekler varsa aralarinda beklesin elbet birini secer

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:18 -->-> Daha önceki mesaj 20:16 --

Bu arada gumushacikoy de 1 tane petshop var ve kuslar az ve yavru.merzifona bak ordaki petshoplari gez

9. Hamitcan KARGILI

nijer tohumu alıyım bakalım birde diğerlerine böyle tohum falan almadım ama alalım artık.Sadece yumurta sarısıyla irmiği,birde bebe bisküvisi veriyorum yetiyo severekde yiyorlar.
    Sagolun arkadaşlar

Sayfayı Paylaş