Karadeniz Pet

Erkek beğendiremiyoruz.

• Konbuyu başlatan Hamitcan KARGILI
  • Başlangıç tarihi
H

Hamitcan KARGILI

Guest
Dişi muhabbet kuşuma 2,3 tane erkekle baş başa bıraktım ama bir türlü yanına yaklastırmıyor hatta dövüyor.Erkeği kafese koyuyorum bir hafta sonra dişiyi bırakıyorum ama yinede dövüyo erkekleri canımı sıkıyor neden olabilir dişi yaşını aldı burnu çatladı ne yapmalıyım...

dişinizi kızıstırm yanınada kızısmıs erkk koyun derm bn

dişi kuşunu kuşçuya götür salsınlar kendi eşini seçsin o zaman eş tutar

Erkekler kızışmış oluyor ama begenmiyor kızıştırmam için ne uygulamam gerekiyor satın almam gereken birşey varsa nerden temin edebilirim .

Evindeki kusu petshopdaki kuslarin yanina birakdiginda kus kalabaligi gorunce soka giriyor uzun sure aralarinda kalmasi lazim.bence disi kusun yasindan daha buyuk ve iri erkek kus alin es tutmalari daha kolay olsun.erkegin yasi kucuk yada celimsiz olursa disiye ustunluk kuramiyor.boylecede es tutmuyor.

nıjer tohumu al aktardan yada kendın onlara mama hazırla

bunu uyguladım ama bir sonuç alamadım bu kuşu ben dışarda yakaladım 7,8 ay oldu.Şu anda evimde 20 ye yakın kuş var hepsinden yavru aldım ama bu bir acayip :(

bunu uyguladım ama bir sonuç alamadım bu kuşu ben dışarda yakaladım 7,8 ay oldu.Şu anda evimde 20 ye yakın kuş var hepsinden yavru aldım ama bu bir acayip :(

Topragim.oZaman evde es tutmamis erkekler varsa aralarinda beklesin elbet birini secer

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:18 -->-> Daha önceki mesaj 20:16 --

Bu arada gumushacikoy de 1 tane petshop var ve kuslar az ve yavru.merzifona bak ordaki petshoplari gez

nijer tohumu alıyım bakalım birde diğerlerine böyle tohum falan almadım ama alalım artık.Sadece yumurta sarısıyla irmiği,birde bebe bisküvisi veriyorum yetiyo severekde yiyorlar.
Sagolun arkadaşlar

Geri