petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Erkek beyaz Çekoslavak Muhabbet Konuşur Mu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve garips tarafından 1 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. garips

garips Guest

Merhabalar forum daşlar ben üreticiden muhabbet kuşu alcam beyaz renk alicam çekoslavak konusma dan yana sıkıntı çeker miyim bilmiyorum ureticiden rica edicem şuan yumurtada daha çıkmadı onu bekliyorum yavru olduğu zaman 22-27 günlük arasında yuvaliktan alıp ilgilenicem omzuma alicam sevicem gibisinden konusmada sıkıntı ceker miyim bilmiyorum cevaplarınızi bekliyorum iyi forumlar iyi geceler

2. Serdar Şerifoğlu

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    İllaki yavru aldım ilgilendim diye
    konuşma garantisi yok
    Bunu aklından çıkarma
    yetenek kuş ta bunu unutma
    inşallah herşey senin istediğin gibi olur

3. garips

garips Guest

Insallah (Konu güncel)

4. Furkan Yahya ÖZMEN

Beğenileri:
    0
    Bazı kuşlar vardır çabuk öğrenir bazı lari geç öğrenir kuşun yeteneğine göre degisir

5. garips

garips Guest

Hmm anladim ama kuşun konuşmasında bi sıkıntı olur mu diye kaldı aklimda boylesini ilk defa gördüm bembeyaz anne ve baba sadece çek olduğu için konusmaya dair aklimda soru vardı kimisi yerli daha net konuşur diyo kimisi çekin konustugu zor anlasilir felan diyor

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. çekoslavak muhabbet kuşu konuşur mu