Karadeniz Pet

Erkek bildiğim kuş meğerse dişiymiş..

• Konbuyu başlatan Kağan Köse
  • Başlangıç tarihi
K

Kağan Köse

Guest
6RryG0.jpg

Forumdaki arkadaşlar bana erkek degıl de dişi kuşum oldugunu soyledıler ve bu konu da emınler.. Bende dişi kuş besleyenlerden bilgi almak istiyorum. Yani özellikle dişi kuşlar için uygulanması gereken özel şeyler var mı ?

Kağan önden çekilmiş fotoğraf koyabilir misin?

Özel şeyler derken eğitmek istiyorsanız,dişiler,erkeklere göre daha zor insana alışırlar.

Kuş dişi kağan bende dişi kuş eğittim onlarda insana alışıyorlar ama tabi erkek gibi olmuyor erkekler daha oyuncu oluyor birde dişi kuş konuşmuyor ama gayet güzel kuşun biraz daha büyütüp yanına yetişkin bir erkek alıp güzel çift yaparsın kendine.

bencede dişiler cok agrasıf oldukları için pek uyum saglamıyorlar ama benim arkadasımda vardı konusmasada ele alısır opucuk felan atar

Benim de disi kuşum vardi, ve 4 kelime konuşuyordu konuşmuyor diyenler pek ilgi gostermeyenlerdir veya gosteremeyenlerdir, ancak disi kuşlar agresif oluyor o da iç gudusel olarak yumurta koruma iç güdüsünden kaynaklanıyor. Ve disi kuşlar oyuncu olur lakin erkek kadar olmuyor, ve erkeğe göstermiş olduğunuz ilginin yaklaşık birbucuk katını göstermelisiniz ki ele alışsın ve konuşsun. Kuşunuzun masallahi var

Iphone 5s aracılığı ile gönderildi...

Şaşkın sizlerle adli konuda fotolari var suan telden giriyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:01 -->-> Daha önceki mesaj 17:59 --

Kuş dişi kağan bende dişi kuş eğittim onlarda insana alışıyorlar ama tabi erkek gibi olmuyor erkekler daha oyuncu oluyor birde dişi kuş konuşmuyor ama gayet güzel kuşun biraz daha büyütüp yanına yetişkin bir erkek alıp güzel çift yaparsın kendine.

Ama ben tek olsun istiyorum cift alsam yavrusunu alsam egitsem ciftleri napcam. Yani aklimda bisürü soru işareti :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:03 -->-> Daha önceki mesaj 18:01 --

Benim de disi kuşum vardi, ve 4 kelime konuşuyordu konuşmuyor diyenler pek ilgi gostermeyenlerdir veya gosteremeyenlerdir, ancak disi kuşlar agresif oluyor o da iç gudusel olarak yumurta koruma iç güdüsünden kaynaklanıyor. Ve disi kuşlar oyuncu olur lakin erkek kadar olmuyor, ve erkeğe göstermiş olduğunuz ilginin yaklaşık birbucuk katını göstermelisiniz ki ele alışsın ve konuşsun. Kuşunuzun masallahi var

Teşekkür ederim. Ele aliscak gibi duruyo bugun buyuk bi adim atti bana

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:06 -->-> Daha önceki mesaj 18:03 --

nPjo9l.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:07 -->-> Daha önceki mesaj 18:06 --

nPjo9l.jpg

Dişi olsun kısmetinizde dişi kuş eğitmek varmış öyle düşünün:)
Dişiler çok bağlı oluyor sahibine herkes öyle diyor
Ben de dişi mi alsam diyorum
Konuşmasındansa sadık olması daha güzel bence

kardeş benim maviş dişi yani öyle çok baglı ki bana anlatamam :) bence güzel bi eğit seni gördümü tünekten tünege atlasın mavişim gibi :)

kardeş benim maviş dişi yani öyle çok baglı ki bana anlatamam :) bence güzel bi eğit seni gördümü tünekten tünege atlasın mavişim gibi :)

Aynen :) zaten takasi veya baska bi kus almayi dusunmuyorum ben baglandim ona :) yavas yavas alistircam :) saskindan mavise selamlar :)

Kuş dişi.alışmasına alışırda fazla ısırırlar

Geri