Karadeniz Pet

Erkek bir türlü çiftleşemiyor ?!

Asi Gangster

Yeni Üye
Benim 1 dişi 1 erkek olmak üzere aynı tür çift muhabbet kuşlarım var.Bunlar öpüşüyor, birbirlerine yem kusuyor ve birbirlerini kaşıyorlar.Az öncede olduğu gibi dişi ile erkek öpüşmeye çok şekil sesler çıkarmaya başladı ve öpüşmeye başladılar.Sonra dişi erkek muhabbetin olduğu tüneğe konup erkek başka tüneğe zıpladı.Sonra hemen baktım dişi kuş kuyruğunu kaldırmış çiftleşmek için bekliyor.Erkek muhabbette öyle bakıyor dişi muhabbete başka tünekten.

Bunlar nasıl çiftleşir zamanla mı bir cevap yazın ALLLAH Aşkına dostlarım ...! Yoksa bir çözümü varsa söyleyin.

Birde dişi yuvalığa giriyor orda yarım saat filan duruyor.Ardından erkek muhabbet yuvalığın önündeki tüneğe konuyor ve dişi muhabbete yuvalıktayken kur yapıyor ? Birde bunları söyleyin dişi kuş ne yapıyor yuvalıkta ??

CEVAPLAR İÇİN SAĞOLUN !

Sonuca çok yakın görünüyor. Anlattıkların güzel gelişmeler.
Erkek için Keçiboynuzu tozu katabilirsin mamasına

alos2000
İnşallah bir kaç yavru muhabbet kuşum olsun ki bende mutlu olayım kuşlarım da.Keçiboynuzu tozu petshoplarda satılıyorsa en yakın zamanda alabilirsem alırım.30 yaşına gelincede üretim hane açmayı düşünüyorum...

muhabbet_kuşu755
Bende bir ara öyle düşünmüştüm ama bilmiyorum yinede bakıcağız bir zaman sonra İnşallah...

Erkek muhabbet kuşumun kanatları ve kuyruğu kesilmiş yada kopmuş.Çünkü salıyorum uçuyor ama yükseliyor sonra anlayınca oraya kadar varamayacağını alçalıyor ve bir yere ya konuyor yada çarpıyor...Ama öyle yavru filan değil yani..

Son düzenleme:
Geri