petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Erkek bir türlü çiftleşemiyor ?!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Asi Gangster tarafından 18 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. Asi Gangster

Beğenileri:
    0
    Benim 1 dişi 1 erkek olmak üzere aynı tür çift muhabbet kuşlarım var.Bunlar öpüşüyor, birbirlerine yem kusuyor ve birbirlerini kaşıyorlar.Az öncede olduğu gibi dişi ile erkek öpüşmeye çok şekil sesler çıkarmaya başladı ve öpüşmeye başladılar.Sonra dişi erkek muhabbetin olduğu tüneğe konup erkek başka tüneğe zıpladı.Sonra hemen baktım dişi kuş kuyruğunu kaldırmış çiftleşmek için bekliyor.Erkek muhabbette öyle bakıyor dişi muhabbete başka tünekten.

Bunlar nasıl çiftleşir zamanla mı bir cevap yazın ALLLAH Aşkına dostlarım ...! Yoksa bir çözümü varsa söyleyin.

Birde dişi yuvalığa giriyor orda yarım saat filan duruyor.Ardından erkek muhabbet yuvalığın önündeki tüneğe konuyor ve dişi muhabbete yuvalıktayken kur yapıyor ? Birde bunları söyleyin dişi kuş ne yapıyor yuvalıkta ??

CEVAPLAR İÇİN SAĞOLUN !

2. alos2000

alos2000 Member

Beğenileri:
    10
    Sonuca çok yakın görünüyor. Anlattıkların güzel gelişmeler.
    Erkek için Keçiboynuzu tozu katabilirsin mamasına

3. muhabbet_kuşu755

Beğenileri:
    0
    belki erkek kızışmamıştır ya da çiftleşmek için doğru zamanı bekliyordur

4. Asi Gangster

Beğenileri:
    0
    alos2000
    İnşallah bir kaç yavru muhabbet kuşum olsun ki bende mutlu olayım kuşlarım da.Keçiboynuzu tozu petshoplarda satılıyorsa en yakın zamanda alabilirsem alırım.30 yaşına gelincede üretim hane açmayı düşünüyorum...

muhabbet_kuşu755
    Bende bir ara öyle düşünmüştüm ama bilmiyorum yinede bakıcağız bir zaman sonra İnşallah...

Erkek muhabbet kuşumun kanatları ve kuyruğu kesilmiş yada kopmuş.Çünkü salıyorum uçuyor ama yükseliyor sonra anlayınca oraya kadar varamayacağını alçalıyor ve bir yere ya konuyor yada çarpıyor...Ama öyle yavru filan değil yani..

#4 Asi Gangster, 18 Ağustos 2015
    Son düzenleme: 18 Ağustos 2015

Sayfayı Paylaş