petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Erkek Biraz İsteksiz Gibi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ahmet Atdag tarafından 6 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Ahmet Atdag
    Gizli

Merhaba arkadaslar yaklasık 3 gün önce bir çift kus aldım. Kusların fotograflarını önceki açtıgım konuda görebilirsiniz ;http://www.muhabbetkusu.com.tr/sorulariniz-ve-cevaplarimiz/yeni-aldigim-kuslar-hakkinda-birkac-soru-9828.html#post93251

Simdi sormak istedigim birkac sorum var. Kuslarım cok halsiz görünüyorlar yani cok sakin görünüyorlar. Yeni bir ortama girdikleri için diyorum ama mesela annem bugün bahceye cıkarıp yüksek bir yere asınca bayaa oynasmıslar ben de bahceye bakan pencereye cıkardım birbirlerini filan kasıdılar sürekli. Es olduklarını nasıl anlarım ?

Bir de sanki dişi daha istekli görünüyor. Erkegi kovalıyor gibi geldi bana acıkcası. Erkekteki bu isteksizlik durumunu nasıl gecirebilirim ?

Ve dedigim gibi sadece birbirlerini kasıyorlar gagalarıyla sürekli. Bu es oldukları anlamına gelir mi ?

Ve de kuslarımı biraz canlandırmak için neler yapabilirim ?

Şimdiden teşekkür ederim

2. Berk ŞAHİN

Berk ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    bunlar için daha çok erken 3 gün olmus zaten bence siz yerlerini sabit tutun sizle kaynassınlar büyük kavgalar yoksa eş olurlar zamanla merak etmeyin

3. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

evet daha cok yeni ahmet dostum. 1 haftaya kalmaz alişırlar yenı ortamına hangi kuşu getirirseniz getirin ilk 5 gun öyle durur etrafını tanımaya çalişir boş boş baka bilir cunki yeni bir ortam diger arkadaşlarindan ayrildiği için üzüntüye girebiliyor. kafesin etrafindan elinizi gezdirin 1 2 gün sonra 3 4 .cu günde elinizi yavaş yavaş kafesin içine sokun hata avcunza yem koyun kuşularin elinizinden yem yemek için gelecegini göreceksiniz...

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu erkek isteksiz

,
  2. erkek kuş isteksiz