petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

erkek birkaç kez duvara çarptı dişi yem yedirmiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve danco44 tarafından 24 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. danco44
    Gizli

danco44 Guest

yaklaşık 8 aylık dişi ve erkek muhabbet kuşum var erkek geçen gün nedenini bilmiyorum kafeten çıkardığımda yön duygusunu kaybederek 3-4 defa duvara çarptı gagasının üstünden kan geldi hemen yıkadım kafese aldım ve tünekte denge sağlıyamıyor uyukluyup aniden irkilerek uyanıp tekrar yatıyor dişi kuşum onu hiç yalnız bırakmıyor sürekli ona sarılıp uyuyor ama erkek ne zaman yemliklere yemeye gitse engel oluyor koymuyor erkeği bugün erkek yemlensin diye dişiyi dışarı aldım erkek yemlenmeye başladı dişi kafese girmek için kendini parçaladı kafese girdi erkeği uzaklaştırdı yemlikten sarıldı uyudular anlamıyorum LÜTFEN YARDIM...

2. OzanEsmrsy
    Gizli

Valla İlginç Birşey Kimse Bu Konuda Kesin Birşeyler Söyleyemez Kendince Özel Yöntemler Aramalısın
    Dişiyi En Azından Yem Yiyene Kadar Başka Odaya Alabilirsin ..

3. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    konu başlığınızı içeriğe uygun yazdım

4. kartall82
    Gizli

kartall82 Guest

baya garip bir olay tam olarak anlayamadım ilk olarak duvara vurduktan sonra belli bir süre yon duygusunda sorun olabilir ama şimdiye düzelmiş olması gerekli resimde eklermisiniz

5. danco44
    Gizli

danco44 Guest

teşekkürler selen hanım

6. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    rica ederim geçmiş olsun fotoğraf yükler misiniz m.kuşunuzun

7. Yücel YETİMOĞLU
    Gizli

benim anlayamadgm kusun sarılıp uyimasndaki icerik ne ?
    2.si carpmadan dolayı halsizlik korkma vs. normal ama disinin tepkisi garip iyi gözlemlemek gerekir burdan duymakla pek bir öneri cıkarmı bilemiyorum...

8. danco44
    Gizli

danco44 Guest

fotograf nasıl yükleniyor bulamadım

9. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
  10. danco44
    Gizli

danco44 Guest

11. Tunç ÇAĞATAY
    Gizli

Dişi kuş erkeğe yem yedirmiyor ise ayırın kuşları bir süre erkek zaten halsiz çarmadan dolayı birde aç kalmasın.

Yemlikten yedirmiyorsa kaba koyup kafesın alt tabanına koyun yem veya çıkarıp elinizde yedirin.

Sayfayı Paylaş