Karadeniz Pet

Erkek bu saatte uyur mu

Umut Can Çil

Paylaşımcı Üye
Merhaba kuşuma dün eş aldım dişi alfım erkek bana karşı sinirli olmaya başladı dişiyi eğitmek istiyorum erkek elimi parçalıuor yulaf vererek biraz sinirini azalttım şimdi ise fotodaki gibi sadece kafası kabarık dışkısı nornal gözlerini kapatıyor dişiyi eğitmemem mi gerek

Ekli dosyalar

• 20181007_123748.jpg
    20181007_123748.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 25
Merhaba kuşuma dün eş aldım dişi alfım erkek bana karşı sinirli olmaya başladı dişiyi eğitmek istiyorum erkek elimi parçalıuor yulaf vererek biraz sinirini azalttım şimdi ise fotodaki gibi sadece kafası kabarık dışkısı nornal gözlerini kapatıyor dişiyi eğitmemem mi gerek

Yanına eş aldığınız kuşunuzun sizinle olan bağı azalır. Eş olacak kuş ile ilgilenmeye başlar.
Eş yapılacak kuşların kafesine de müdahale edilmez.
Eş yapıp yavru almak istiyorsanız kuşunuzun size olan bağının azalacağını da unutmayın. Yok eğer Dişiyi de kendinize alıştırmak istiyorsanız dişi ve erkeği ayrı kafeslerde tutmanız gerekir.
Ayrıca bu kadar fazla yulaf vermeniz kuşu tüye sokar.
Akıllı yemlikle normal yemini vermeye devam edin. Yulafı bir başka yemliğe bir yemek kaşığı alacak kadar ekleyip kafese asabilirsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yanına eş aldığınız kuşunuzun sizinle olan bağı azalır. Eş olacak kuş ile ilgilenmeye başlar.
Eş yapılacak kuşların kafesine de müdahale edilmez.
Eş yapıp yavru almak istiyorsanız kuşunuzun size olan bağının azalacağını da unutmayın. Yok eğer Dişiyi de kendinize alıştırmak istiyorsanız dişi ve erkeği ayrı kafeslerde tutmanız gerekir.
Ayrıca bu kadar fazla yulaf vermeniz kuşu tüye sokar.
Akıllı yemlikle normal yemini vermeye devam edin. Yulafı bir başka yemliğe bir yemek kaşığı alacak kadar ekleyip kafese asabilirsiniz.

Onların hepsi aspur çok az yulaf var bir de çok fazla kum yemeye başladı dışkısı kahverengi

Ekli dosyalar

• 20181007_143922.jpg
    20181007_143922.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 16
Onların hepsi aspur çok az yulaf var bir de çok fazla kum yemeye başladı dışkısı kahverengi

Pardon dikkat etmemişim yulaf olarak gördüm. Dolu suluğuna 4-5 damla elma sirkesi ekleyin.
Son zamanlarda kuşunuz neler yedi meyve sebze filan ?

Pardon dikkat etmemişim yulaf olarak gördüm. Dolu suluğuna 4-5 damla elma sirkesi ekleyin.
Son zamanlarda kuşunuz neler yedi meyve sebze filan ?

Meyve sebze yemedi ama dişi geldiğinden beri 3 4 dkda bir yem yiyor gaga taşını kemiriyor hep kum yiyor ama grid dişi hiö bişey yemedi korkuyorum

Dışkıda bir gariplik söz konusu ama analizini yapamadım. Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olucaktır.

Geri