Karadeniz Pet

erkek deli gibi

Sedat TELLI

Paylaşımcı Üye
Disi yuvaligi kemirmeye icine girmeye basladi fakat erkek deli gibi oldu tunekte bi otarafa bi bu tarafaziplayip bagara bagara otuyo kafa tuylerini kabartiyo suamuyo araliksiz otuyo nedendir?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:35 -->-> Daha önceki mesaj 20:23 --

++++++++++++++

kur yapıyo bence hem kafa tüylerini falanda kabartıyormuş benim kuşlarımda öyle yapıyor arada

dişiye kur yapıyor dişi de uyum sağlarsa yavrular yakındır fazla müdahale etmeyin kendi haline bırakın.

Uzaktan izliyorum erkek birkere cikti uzerine ama indi 1-2 saniye sonra birsey olmadi ama disi de indirmedi erkek kendi indi

Zamanla çiftleşme artar Masaallah kuşlarınıza

Bilemiyorum 20 saniye de oluyor 30 saniye de değişiyor bu

Teşekkürler

tünekleriniz plastik ise tahta tünekle değiştirin.tüneklerin tahta olması dişinin daha iyi tutunmasına dolayısıyla erkeğin dişinin üstünde durmasını sağlar

tünekleriniz plastik ise tahta tünekle değiştirin.tüneklerin tahta olması dişinin daha iyi tutunmasına dolayısıyla erkeğin dişinin üstünde durmasını sağlar

Yok hocam tahta tunek kullaniyorum arastirmayi severim biraz daha oncede duymustum bunu sadece ciftlesme degil normal zamanlardada daha rahat oluyolar

kuş çiftleşmek istiyor dişiye isteni belirtiyor iyiy birşey çiftleşme öncesi benim kafslerdeki erkekler öyyle yapıyor :)

Geri