Karadeniz Pet

Erkek dişi ilişkisi

• Konbuyu başlatan reykey
  • Başlangıç tarihi
R

reykey

Guest
Dişi kuşum erkeğin bulunduğu tunege erkegin yanına atliyor hep ama erkek disi atlarken karşı tunege geçiyor korkuyor gibi.boyle olunca dişi bagiriyor.. disi tunekten ayrilip yemlige yada yuvaya gittiğinde erkek hemen yanina gidip kur yapıyor yem yediriyor.. olayi anlayamadım. disi ciftlesmek istiyor sanirsam govdesini tunege yakin tutuyor kuyrugunu kaldiriyor ama erkek korkuyor tunek disinda ilgileniyor. Sizce durum nedir ne yapmaliyim?

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:52 -->-> Daha önceki mesaj 10:51 --

Ve karsilikli tuneklerdeyken tuneklerin ustunde saga sola gidiyorlar .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:50 -->-> Daha önceki mesaj 10:52 --

Yorumlarınız için çok çok teşekkür ederim..
Saygılar.

benim de kuşların ikisi de kur yapıyor erkek çıldırıyor dişi kuyruk kaldırıyor erkek aval aval ötmeye devam ediyor =D beklicez bakalım ne olacak (=

eğer aynı dipdibe olsun istiyorsan o karşılıklı tüneklerden birini kaldır tek tünek kalsın beklediğiniz olaylar daha çabuk gerçekleşiyor :)

Dişi bu aralar iyicr haylazlasti. Erkeğin üstüne atliyor direk erkek korkup kaçıyor..3 saat sonrada disi yuvada erkek kapisinda opusup koklasiyorlar anlam veremedim iliskilerine..Haşin Haşin mi seviyorlar ne yapiyorlar birbirlerini.d.d

e aynı benim dişiyi anlatıyooo =D

Dişi bu aralar iyicr haylazlasti. Erkeğin üstüne atliyor direk erkek korkup kaçıyor..3 saat sonrada disi yuvada erkek kapisinda opusup koklasiyorlar anlam veremedim iliskilerine..Haşin Haşin mi seviyorlar ne yapiyorlar birbirlerini.d.d

ama anlattığınız gibi ise bence erkek henüz hazır değil biraz daha zamanı olabilir kızıştırıcı tohum takviyesi yapabilirsiniz yemlere :)

Az bir ihtimalle erkegim disimden 1 2 ay belki küçük olabilir çünkü disinin yaşı muallakta..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:40 -->-> Daha önceki mesaj 15:32 --

27Y28N.jpg
[/url][/IMG]

lY0krB.jpg
[/url][/IMG]
Gnpv5N.jpg
[/url][/IMG]
6RlZq3.jpg
[/url][/IMG]

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri