petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

erkek dişiyi dövüyor yavrular var ne yapmam gerek

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Funda BAL tarafından 14 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Funda BAL

Funda BAL Member

Beğenileri:
    6
    Geçen gün yavrularımız olmuştu dün 3. De çıktı fakat dünden beri erkek dişiyi yuvalığa sokmuyor giricek diye dövüyor ne yapmam gerek bu durum devam ederse. Acaba yavruları nasıl beslicek dişi ya da besliyormu bilmiyorum ne önerirsiniz

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Erkeği ayırıp disiye de bol bol mama vermenizi öneririm

3. Funda BAL

Funda BAL Member

Beğenileri:
    6
    Ne kadar ayrı kalsınlar sizce? Yavrular i in mama hazırlıyordum havuç yumurta bebe bisküvesi ve etimet bu karışım erkeği kızıştırdı sanırım havuç eklemesem değişiklik olur mu ve ayırırsam ne kadar ayrı kalsın sizce

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Yavrular büyüyen e kadar ayirmalisiniz yumurta maması kizistirir ustalardan da yorum bekleyelim bakalim

5. Funda BAL

Funda BAL Member

Beğenileri:
    6
    Erkeği ayırmıştım bugün tekrar birleştirdim fakat başta dişiyi besledi sonra kuluçkaya girip yine kovalamaya başladı. Bir kaç gün sonra tekrar birleştirip duruma bakayım mı yoksa yavrular büyüyünceye kadar ayrı mı kalsınlar?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:01 -->-> Daha önceki mesaj 17:41 --

Son bir kez yorum yazsanız yeterli vallahi

Sayfayı Paylaş