petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Erkek disiyi kendi mi secmeli?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Üretimi' forumundadır ve bademvefistik tarafından 28 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. bademvefistik

Beğenileri:
    12
    Erkek kusuma es istiyorum ancak kus satan kisi erkeginizi getirin disisini kendi secsin, 1-2 saate belli olur dedi. Sizce oyle mi yapmaliyim? Ve bu kadar kisa surede belli olur mu?

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Elif Akyüz

Elif Akyüz Active Member

Beğenileri:
    53
    Erkeğiniz uzun süredir sizdeyse zaten kuş özlemi olduğu için hepsine kur yapacaktır. Ben dişimi götürdüm hepsiyle iyi anlaştı. Bende gözüme daha gösterişli geleni aldım mecburen. Ama 3 ay kadar sizde kaldıysa götürün kendisi kur yaptığını alın. Çünkü sonradan sorun çıkabiliyor. Ama dişide erkeğe yakın olsun onada dikkat edin

3. bademvefistik

Beğenileri:
    12
    Cook sagolun dediklerinizi dikkate alacagim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Elif Akyüz bunu beğendi.
  4. Ahmed Demir

Ahmed Demir Active Member

Beğenileri:
    207
    Helal olsun adama eline gecen disiyi övüp vermemis erkek ve disi etkilesim ister disiler daha fazla ister

5. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    270
    Böyle bir imkan varsa, en güzeli eşlerin birbirlerini seçmesine imkan vermektir.

Sayfayı Paylaş