Karadeniz Pet

erkek diye aldım ama...?

• Konbuyu başlatan Seda Kurşunlu Çal
  • Başlangıç tarihi
S

Seda Kurşunlu Çal

Guest
2 aylıkken erkek diye aldım şimdi 4 aylık cinsiyeti nedir acaba? :/

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:37 -->-> Daha önceki mesaj 14:06 --

Biz kanaryaların poposuna üfler cinsiyetini anlardık. muhabbetlerde böyle bişey yok mu? cere rengi dönüyor falan sıkıntılı...

Resimden pek net anlaşılmıyor ama dişiye benziyor

net çekemedim ama ben de dişi olmasından şüpheleniyorum

Renk yok gibi duruyor dişi ihtimali yüksek

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:02 -->-> Daha önceki mesaj 15:00 --

bunlar en son fotoğrafları

Güzel bir dişi maşallah :)

teşekkür ederim. ele alıştırdım adını da baattin koymuştum :))

Eşinin adı olsun baattin artık :)

evet dişi yanına da bir erkek alırsınız eş olurlar

Renkleri çok güzel maşallah

teşekkür ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:33 -->-> Daha önceki mesaj 15:28 --

dün ona eş olsun diye dişi aldım yanına koymadım ama. uzaktan görüp ötüştüler. bu durumda değiştirmem gerekecek yeni aldığımı. keşke daha önce sorsaydım size.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:51 -->-> Daha önceki mesaj 15:33 --

bişey dahasorabilir miyim? alacağım erkek kuşu 1-2 aylık alsam alıştırsam onuda nasıl olur? yoksa yaşıt mı olmaları gerek? ben hem bana ikisi de alışsın hem de eş olsunlar istiyorum. belki yavruları da olur.

Erkek büyük olsun 1-2 ay daha iyi olur tabi yavru için ama ele alışması için 2 aylık ideal ayrıca imkanınız varsa eşini kendi seçsin

Son düzenleme:
ele alıştırmak istiyorsanız öncelikle küçük olması avantaj iki aylığı geçmesin daha iyi ele alışır ikincisi erkek dişiden küçük olabilir iki aylık fark pek bişey farketmez erkek daha çabuk kızışır

Kafasindaki cizgilere bakilirsa yaklasik 2.5 aylik yani burun rengi degisebilir. Ceresinin alt kismi koyu pembe erkek olabilir bence.

İkinci olarak eklediği resimlere baktınız mı beyaz bir cere var.

Ilk resimde maviye dönege benziyor be boyun etrafında mavi leke var dikkat ettiyseniz ben erkek olduğunu düşünüyorum.

Geri