petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Erkek ilgilenmiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Mustafa Özkan tarafından 11 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Mustafa Özkan
    Gizli

Dişi muhabbet kuşum erkeğe yaklaşıp beni kaşı diyor bazende ben seni kaşıcam filan diyor ama erkek hiç pas vermiyor neden böyle olabilir ? İstenilirse foto atabilirim :) Teşekkürler :)

2. Buğlem DEMIRKIR
    Gizli

-Ya bak belkı erkek beğenmemstır eşi ama yeniyse kuşların alışır muhabbet kuşlarının eşleri kendi secmesi lazım eger sen aldıysan geldiysen kafana göre işin biraz şansa kalmıs arkadaşım :(

3. Mustafa Özkan
    Gizli

Adam satarken eş dedi bunlar ve yavru alamazsan geri getir bana dedi.

4. Buğlem DEMIRKIR
    Gizli

-Valla bilemıcem biraz zaman tanı veya ne zman aldın ??

5. Mustafa Özkan
    Gizli

Alalı fazla olmadı muhabbet ilk defa üreticem şuan cennet üretiyorum cennetler eve geldiklerinden 2 gün sonra yumurta yaptılar, muhabbet kuşlarında iş farklılaşıyor biraz galiba :) İnşallah yavru alırım muhabbet üretmeyide istiyorum :)

6. Buğlem DEMIRKIR
    Gizli

Ay yeniler yani bak onlar eşse bırak eve alışmaya çalışsınlar :D

7. Mustafa Özkan
    Gizli

İnşallah alışırlar. Erkeğin de kanatları sürekli düşük halde neden olabilir sizce veterine götürdüm 2 tane ilaç verdi.

8. Buğlem DEMIRKIR
    Gizli

Vallahi onu bılmıyorum :(

Sayfayı Paylaş