petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Erkek İsteksiz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve lholynesis tarafından 8 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. lholynesis
    Gizli

1 ÇİFT Kusum var arkadaşlar ama dısı cok hareketlı erkek hem hareketsiz hemde 3 haftadır beraberler en ufak cilveleşme yok dısı otuyor erkek nadıren oturoyr sızce erkeği değiştireyimmi yoksa nijer tohumu falanmı ılave edeyım ? şimdiden teşekkurker;););)

2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    havalar ısınmaya basladı.. nijere bu aralar cok yüklenmemek lazım bence.. erkek tüyde olabilir mi? kontrol ettiniz mi?

3. lholynesis
    Gizli

Bu hobiye yeni başladım tam anlamaıyorum ama tuy dokuyor evet

4. Atılım BUKAĞIKIRAN

Beğenileri:
    1
    tüy dökümünde halsiz olur, dişiyle cok ilgilenemez.. bu biraz normal.. havalar ısınmaya basladı.. tüy değişiminde hepimizin kuşları.. kuşlara nijer verme.. vitamin takviyesi + yulaf vermelisin.. tüyden cıktıklarında eğer bir sorun yoksa erkek dişi ile ilgilenmeye baslar.

5. lholynesis
    Gizli

nekadar surer bu tuy olayı 1 haftadır dokuyor zaten

6. Atılım BUKAĞIKIRAN

Beğenileri:
    1
    15 günde de atabilir.. 1.5-2 ay da sürebilir.. beslenmesine bağlı..

7. azmi

azmi New Member

Beğenileri:
    0
    tamamen fikir yürütüyorum. tarçın koyulabilir mi mamalarına ?? insanlar üzerinde afrodizyak etkisi var. tropikal tatlısu balıklarımda da kullanıyorum ben.. usta arkadaşlar bu konudaki bilgi ve tecrübeleriniz varsa paylaşır mısınız?

8. lholynesis
    Gizli

tarçın yerlermıkı acaba ?

9. R.MANTARCI

R.MANTARCI New Member

Beğenileri:
    0
    inşallah enkısa zamanda yumurtlarda güzel yavru yaparlar

Sayfayı Paylaş