Karadeniz Pet

Erkek istemiyor ?

• Konbuyu başlatan Numan buyukyıldız
  • Başlangıç tarihi
N

Numan buyukyıldız

Guest
Hep dişi istemez çifleşmeyi ama benim erkek 4-5 kere çifleşti sonra çifleşmeyi bıraktı

önceden iyiydi erkek istiyodu surun yoktu çifleşiyorlardı

sonra bi baktım erkek dişiden kaçmaya başlamış dişi yanına geliyo gözleri küçülüyo ama erkekte tık yok dünde dişi artık erkegi dövmüş:( çifleşmiyo diye :)

bende ayırdım, erkek hapşırıyor hasta olabilirmi sorun bumu ?
iyileşene kadar ayrı tutup daha sicak bir yerde tutsam sorun olurmu dişi için?

Birde dişi kuluçkada yatıyor .

Zamanla olacaktır benm kuşlarda aynı idi geçen gün çiftleşirlerken gördüm.Hapşırma yem kabuğu fln sıkışıordur kabarık durmuosa sorun yoktur zamanla olur erkeğin yaşı uygunsa resm atarsanız daha yardımcı olacaklardır.

peki erkek dişi dövdügü için kacıyor bu düzelirmi.

birde ben aviastım diye bir ilaç aldım erkek kuşa üşütmüş galiba ama ilacı suya dökünce su 15 dakika sonra degişmişti,
ilacın rengi tamamda sonradan tabanda ve ortalarda hafif koyu tozumsu bir tortulanma vardı bu normalmi suya dokununca toz gibi dagılıyor

şüpelendim döktüm sizce normalmi bu tortu

Yaşları çok farklı ise çiftleşmezler. Hatta zararlı olabilir. Bence çok sorun yoktur. Belki zamanla alışırlar.

Vitaminler var petshoplarsa deep fix kullanıorum ben soğukta kalmışsa üşütmüştür muhtemelen.Kaç aylık kuşlar?

Ballı yemler var. Çeşitli vitaminler var. Çok ciddi değildir sanırım. Ama eğer uzun süre devam ederse internet üzerinden olmaz veterinere götürün

Teşekkürler
kuşlar bir yaşında sanırım sorun erkegin üşütmesi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:15 -->-> Daha önceki mesaj 23:14 --

birde bu aviastımı kullanan varmı?

Erkek hasta olabilir ama yakında geçer vitaminli yemler yerse çabuk geçer. Önemli değil.

Geri