petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Erkek kkuş çok azgın :D

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Önder AYYILDIZ tarafından 17 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. Önder AYYILDIZ

Beğenileri:
    6
    Akşamdan sulukları çıkardım sabah probiyotik vereyim diye erkenden kaktım hazırladım suluklari yeni çiftimin erkeği baktım yerinde duramıyor 2 kere tünekle ciftlesti yetmedi uzun uzun dişiyle ciftlesti dışı yuvaya gidince yetmedi 2 kez daha tunekle ciftlesti :D keske kanaryalar gibi muhabbetlerdede 2 dişiye atma imkanı olsa :D

#1 Önder AYYILDIZ, 17 Mart 2016
    Son düzenleme: 17 Mart 2016
  2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  3. Önder AYYILDIZ

Beğenileri:
    6
    [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] aynen abi sabahları denk geliyorum hep enterasan seyleri sabaha dogru ciykk ciykk ses duydum surekli bi baktım kanarya yumurtlamış ilk olunca sancılı geçti heralde :D

Bu akıllı telefonlar yok mu küfür edersin ettirmez suluk yazarsın sucuk yazar :D :D

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Sucuk diyo yumurta diyo bir de ekmek diyince tamamdır maşallah bereketli üretimler

Sayfayı Paylaş