Karadeniz Pet

Erkek korkuyor

Ömer2001

Yeni Üye
Erkek kuşum çok kızgın tellere kur yapıyor ama dişi kızgın değil dişiyi sonradan aldım ama kafesteki hakimiyeti dişi sağlıyor erkek dişiden korkuyor mesela aynı tünekteyken yaklaşıyor öpüşüyorlar ama dişi bir kanat çırpmaya başlıyor erkek hemen kaçıyor ne yapmam lazım lütfen yardım edinn

Hacim aynı sorun bendede var disi yuvaya girip çıkıyordu artık oda yok erkek iki kur yapıyor ağzına yem kusuyor dişi gaga vurunca kaçacak yer ariyor.Disinin gagası koyu kahverengi erkeginkide çok mavilesti yaklaşık 6 aydır beraberlerinde.lutfen yardin

Hacim aynı sorun bendede var disi yuvaya girip çıkıyordu artık oda yok erkek iki kur yapıyor ağzına yem kusuyor dişi gaga vurunca kaçacak yer ariyor.Disinin gagası koyu kahverengi erkeginkide çok mavilesti yaklaşık 6 aydır beraberlerinde.lutfen yardin
Erkekleri yuvalik takili kafeste 15 30 gun arasi bekletin kafes benim desin belli olsun iyice kizissin yumurta mamasi yapin haftada iki uc gun ikisinede verin disiyi daha sonra erkegin oldugu kafese atin insallah ciftlesirler

Bence olay disi de bitiyor petshop u olan arkadaş var disi kuşu gördü bundan bir cacık olmaz dedi 6 ay sonra görürsün ben inatlastim yumurtlar giriyor yuvaya dedim bekleyip göreceğiz dedi 6 ay gecti harbiden o zamanlarda yuvaya giriyodu şimdide giriyor ama iş yok ondan yeni dışı kuş Alaçam size gerekli bilgileri veririm disi kuş nasıl olmalı açısından :)

Bence olay disi de bitiyor petshop u olan arkadaş var disi kuşu gördü bundan bir cacık olmaz dedi 6 ay sonra görürsün ben inatlastim yumurtlar giriyor yuvaya dedim bekleyip göreceğiz dedi 6 ay gecti harbiden o zamanlarda yuvaya giriyodu şimdide giriyor ama iş yok ondan yeni dışı kuş Alaçam size gerekli bilgileri veririm disi kuş nasıl olmalı açısından :)

yanlış kişiye yazmışsın bende merak ediyorum :)

Geri