Karadeniz Pet

Erkek Kuş Buldum !

• Konbuyu başlatan Üye silindi 2609
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 2609

Guest
arkadaşlar kuşum kaybolduktan sonra babam yeni bi kuş almıstı erkek demiştik ama forumdakiler kuşun dişi oldugunu söyledi ve az önce dışarda sesler geliyodukuş varmış gittim hemen yakaladım eve getirdim dier kuşta durgundu onu görünce sevindi falan öpüştülermi dudak dudaga falan vurdular :)

sonra buldugum kuş suya bakıyodu kafese girmedi tabi suyu cıkardım içti şuan yem yiyo ancak bendeki dişimi tam emin deilim ama dişi denen kuş yemin yanında gelince erkekle kavga ediyolar galiba aç oldugu için bırak yiyim diyo anlamadım :)

kuş ele alışık mı bilmiyorum ama elimi uzattıgımda kaçmıyo tabi elimede gelmiyo çok hareketli sağlıklı bi kuş çk sevindim diyebilirim umarım sahibi çıkmaz ben bakıcam çünkü :D

buyrun resim :

p8ng5.jpg

dier kuşa göre büyük ne yapmalıyım

Bulduğunuz kuş güzel tam damızlık yerli olmayan iri bir ırk maşallah :)

Güzel bir erkek yakalamışsın güle güle besle.. İri olması hiçte sıkıntı değil.. Yeşil dişi mi ve ne kadarlık

mavi olan yeşil kuşun peşini bırkmıyo o nereye oda oraya gidiyo erkek olsa yeşil gitmezdi heralde bi tek yem yerken kavga ediyolar

Dişi kuşunuz çok küçük,bence gidip küçük dişinizi verin ceresi kahverengi olan ayakları siyah olmayan (ne kadar pembe o kadar iyi )yani 1 yaşında falan bir dişi alın bu mavi kuşun yanına atın derim :)

buyrun videosu şuan durgunlar kavga etmiyolar sizce ayırmalımıyım.

[YOUTUBE]QWCx04Gh1G8[/YOUTUBE]

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dişinin resmi var mı ?

Kafa sallaması gaga tokuşturması karşı cins olması anlamına gelmez :) Şahsen ben bayanında elini sıkarım erkeğinde :) Kuşlarda o misaldir bu hareketler,cereye baktım ne değişik cere öyle o arafta kalmış gibi :D Başka ustalarıma soralım bakalım :)

Kafa sallaması gaga tokuşturması karşı cins olması anlamına gelmez :) Şahsen ben bayanında elini sıkarım erkeğinde :) Kuşlarda o misaldir bu hareketler,cereye baktım ne değişik cere öyle o arafta kalmış gibi :D Başka ustalarıma soralım bakalım :)

:D valla bilmiyorum hiç eşli kuş beslemedim o yüzden öyle tahmin ettim sizde haklısınız.

Aga sana bildiğin safkan çek gelmis hayirli olsun :) beğendim (Y)

Geri