petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Erkek kuş hala tüyde mi?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Cihan UYĞUR tarafından 30 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Arkadaşlar erkek kuşum bu sabah kuyrugundan bayağı uzun bir tüy düşmüş, erkek ve disilerin fotolarini ekliyorum acaba cifthaneyi ikiye bolup 1 erkek daha mi? Alsam mavi ve sari daha once beraberlerdi anlasiyorlar gibi ama hala ciftlesme yok, yorumlarinizi memnuniyetle bekliyorum. [​IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:32 -->-> Daha önceki mesaj 11:30 --

[​IMG] bu sari dişim

2. Berna Gök

Berna Gök New Member

Beğenileri:
    0
    Dişinin cere kısmından bir fotoğraf yollayın. Erkek kızışmış. Dişinin kızışmış olup olmadığına bakmak gerek.

3. Cihan UYĞUR

Beğenileri:
    16
    [​IMG] bu da son aldigim dişi kusum daha once ki konularimda hastaydi aldigimda simdi cok sukur iyileşti.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:40 -->-> Daha önceki mesaj 11:34 --

Ece hnm foto biraz yakından Çekilen ekliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:42 -->-> Daha önceki mesaj 11:40 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:45 -->-> Daha önceki mesaj 11:42 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:02 -->-> Daha önceki mesaj 11:45 --

Güncel ustalardan yorum rica ediyorum

4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    274
    erkek tüyde bu dönemde durgun ve isteksiz görülebilir mama ve vitemin takviyesiyle tüyü çabuk atlatabilir

5. Cihan UYĞUR

Beğenileri:
    16
    Tşk ediyorum Uğur bey mama takviyesi yapayım,birde dişilerin durumu nasıl sizce?bir erkek daha ekleme yapsam mı?

6. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    274
    anlaşan kuşları ayırdıktan sonra dişiye bir eş daha alabilirsiniz size kalmış ama anlaşan kuşlarınızı bozmayın

7. Cihan UYĞUR

Beğenileri:
    16
    Yaklaşımınız gayet doğru ben o zaman yer Değişikliği sonrasında da beklemede kalayım,erkek hangisi ile bir çiftleşme gerçekleştirir ise diğer dişiye bir erkek almak Dediğiniz gibi daha mantıklı,tşkler destek için

8. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    274
    inşallah en kısa zamanda sonuç alırsınız hayırlı üretimler

9. Cihan UYĞUR

Beğenileri:
    16
    Tşkler Uğur bey saolun,sizde inş sağlıkla hayırlı üretimler yaparsınız.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:21 -->-> Daha önceki mesaj 12:46 --

Güncel dişilerin durumu nasıl ustalardan yorum?rica ediyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:30 -->-> Daha önceki mesaj 14:21 --

Günceldirrrrrrrrrrrr

Sayfayı Paylaş