Karadeniz Pet

Erkek kuş hala tüyde mi?

Cihan UYĞUR

Onursal Üye
Arkadaşlar erkek kuşum bu sabah kuyrugundan bayağı uzun bir tüy düşmüş, erkek ve disilerin fotolarini ekliyorum acaba cifthaneyi ikiye bolup 1 erkek daha mi? Alsam mavi ve sari daha once beraberlerdi anlasiyorlar gibi ama hala ciftlesme yok, yorumlarinizi memnuniyetle bekliyorum.
6l729W.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:32 -->-> Daha önceki mesaj 11:30 --

12mygp.jpg
bu sari dişim

Dişinin cere kısmından bir fotoğraf yollayın. Erkek kızışmış. Dişinin kızışmış olup olmadığına bakmak gerek.

890gNQ.jpg
bu da son aldigim dişi kusum daha once ki konularimda hastaydi aldigimda simdi cok sukur iyileşti.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:40 -->-> Daha önceki mesaj 11:34 --

Ece hnm foto biraz yakından Çekilen ekliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:42 -->-> Daha önceki mesaj 11:40 --

dWz5LX.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:45 -->-> Daha önceki mesaj 11:42 --

g4z5YO.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:02 -->-> Daha önceki mesaj 11:45 --

Güncel ustalardan yorum rica ediyorum

erkek tüyde bu dönemde durgun ve isteksiz görülebilir mama ve vitemin takviyesiyle tüyü çabuk atlatabilir

Tşk ediyorum Uğur bey mama takviyesi yapayım,birde dişilerin durumu nasıl sizce?bir erkek daha ekleme yapsam mı?

anlaşan kuşları ayırdıktan sonra dişiye bir eş daha alabilirsiniz size kalmış ama anlaşan kuşlarınızı bozmayın

Yaklaşımınız gayet doğru ben o zaman yer Değişikliği sonrasında da beklemede kalayım,erkek hangisi ile bir çiftleşme gerçekleştirir ise diğer dişiye bir erkek almak Dediğiniz gibi daha mantıklı,tşkler destek için

inşallah en kısa zamanda sonuç alırsınız hayırlı üretimler

Tşkler Uğur bey saolun,sizde inş sağlıkla hayırlı üretimler yaparsınız.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:21 -->-> Daha önceki mesaj 12:46 --

Güncel dişilerin durumu nasıl ustalardan yorum?rica ediyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:30 -->-> Daha önceki mesaj 14:21 --

Günceldirrrrrrrrrrrr

Geri