petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

erkek kuş ısırmaya başladı...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Görkem KOÇSAN tarafından 23 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Görkem KOÇSAN

selam dostlarım. malumunuz yaklaşık bir ay önce erkek kuşumun yanına dişi almıştım, anlaşmaları çok iyi allaha şükür yalnız erkek kuş beni ısırmaya başladı hiç öyle ısırma huyu yoktu, ilk geldiği zaman dişi kuş çok ısırıyodu dişi ısırmayı bıraktı erkek başladı acaba nedendir ?

2. kivi55

kivi55 Guest

bildiğim kadarıyla eğer iki kuşu aynı kafeste tutarsan bunun gibi problemler çıkabiliyor mesela benimki konuşmayı bıraktı ancak bu dediklerim kesin deil

3. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    artık sana ihtiyaçları yok anlaşılan :)

4. Görkem KOÇSAN

valla ya hatunu yanına götüren biziz ısırılan yine biz oluyoz :D çirkin hatunu salsam yanına beğenmedi o yüzden dicemde hatunuda güzel anlayamadım :D

5. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    hahah :D benim planım yavrulardan birine bekar hayatı yaşatıp onu sevmek tabi yavru nasip olursa :)

6. Görkem KOÇSAN

valla sonu tehlikeli oluyo o işin, adamın parmağına gaga tıklatıyolar sonra :D

7. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Seni ısırıyorsa vardır bi bildiği :D

#7 CNK TC, 27 Mayıs 2014
    Son düzenleme: 27 Mayıs 2014
  8. Görkem KOÇSAN

hahahahah bendemi başlasam ısırmaya :D

Sayfayı Paylaş