Karadeniz Pet

Erkek kus neden yuvaya girer ki?

Muhammed KARAKAŞ

Meraklı Üye
Limon esi ile birlikte yuvaya girdi neden acaba? Sakin yuvada bisey yapiyor olmasinlar.d

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

o işi yuvada yapmazlar genelde dişarda yaparlar diye duymuştum dostum. eğer yumurta yoksa o işi yapabilirler.. harketleri falan nasıllardi erkek kuş gagasını yuvaliğa veya tuneye falan vuryormuyudu...

Pek rahatsiz etmek istemiyorum o yuzden bakmadim ama bugun ilk defa girdiler bikac kez. Disi girerdi hep. Anlamadim gitti

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

valla bilmem dostum eğer kuluçka varsa erkek dişe yem götürmüş olabilir.

Hocam yuvalıkta da çiftleşiyor olabilirler diye düşünüyorum yani illaki dışarda çiftleşecekler diye şart yok bildiğime göre

erkek arada bir giriyor dişini gozlemlemek yem kusmak için bide etrafındaki insanlardan korkdugu zaman kaçıyor içeri

Hocam yuvalıkta da çiftleşiyor olabilirler diye düşünüyorum yani illaki dışarda çiftleşecekler diye şart yok bildiğime göre

evet ama %80 dişarda çifleşiyorlarmiş. kuluçkaya yatiyorsa dişi kuş erkek ona yem götürmüş olabilir dişi sadece su içmek için iniyormuş.

Cem ustacığım hani yanlış anlamayın ama zaten Ramazan bey ilk defa girdiğini görmüş ve içerden kavga sesi gelmedikten sonra ne olabilir ki bence büyük ihtimal çiftleşiyorlardır

Geri