petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Erkek kus neden yuvaya girer ki?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Muhammed KARAKAŞ tarafından 13 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Muhammed KARAKAŞ

Beğenileri:
    0
    Limon esi ile birlikte yuvaya girdi neden acaba? Sakin yuvada bisey yapiyor olmasinlar.d

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

2. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

o işi yuvada yapmazlar genelde dişarda yaparlar diye duymuştum dostum. eğer yumurta yoksa o işi yapabilirler.. harketleri falan nasıllardi erkek kuş gagasını yuvaliğa veya tuneye falan vuryormuyudu...

3. Muhammed KARAKAŞ

Beğenileri:
    0
    Pek rahatsiz etmek istemiyorum o yuzden bakmadim ama bugun ilk defa girdiler bikac kez. Disi girerdi hep. Anlamadim gitti

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

4. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

valla bilmem dostum eğer kuluçka varsa erkek dişe yem götürmüş olabilir.

5. Furkan TOPALOĞLU

Hocam yuvalıkta da çiftleşiyor olabilirler diye düşünüyorum yani illaki dışarda çiftleşecekler diye şart yok bildiğime göre

6. RAMAZAN

RAMAZAN Guest

erkek arada bir giriyor dişini gozlemlemek yem kusmak için bide etrafındaki insanlardan korkdugu zaman kaçıyor içeri

7. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

evet ama %80 dişarda çifleşiyorlarmiş. kuluçkaya yatiyorsa dişi kuş erkek ona yem götürmüş olabilir dişi sadece su içmek için iniyormuş.

8. Furkan TOPALOĞLU

Cem ustacığım hani yanlış anlamayın ama zaten Ramazan bey ilk defa girdiğini görmüş ve içerden kavga sesi gelmedikten sonra ne olabilir ki bence büyük ihtimal çiftleşiyorlardır

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. erkek muhabbet kuşu yuvaya neden girer

,
  2. erkek muhabbet kuşu neden yuvaya girer

,
  3. erkek muhabbet kuşu yuvaya girer mi

,
  4. erkek muhabbet kuşu yuvaya giriyor,
  5. erkek muhabbet kuşum yuvalığa giriyor,
  6. erkek muhabbet kusu yuvaliga girermi