petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

erkek kuş ve yuvalık

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve toprak tarafından 8 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. toprak

toprak Guest

aradaşlar benim elimde 1 çift mubiş var 1 yaşlarında yuvalık takılı erkek yuvalıga daha çok ilgili kafes diyer odada duruyor ne zaman odaya girsem erkeyi yuvada görüyorum ve benden acayim ürküyolar yem dahi deyiştirsem yuvaya kaçıyolar dişi kuş dahil erkek kuşun bukadar yuvaya düşkün olmasının sebebini bilen varmı? şimdiden cevaplar için teşekkürler.

2. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    erkegin kusuun erkek oldugundan eminmisin ceresi buz mavisiyse disidir-, bi foto at

3. toprak

toprak Guest

yok kardeşim pembe gagası diyeri beyazdı kahve oldu yem kuşma falan var eş yani bu konuda bilgi sahibi olanlardan cevap bekliyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:21 -->-> Daha önceki mesaj 18:32 --

bu konuda bilgisi olan kendi kuşu böyle davranan yokmu hiç sitede

4. mesut usenmez

aynı sorun bendede var bilen varsa yardımcı olsa iyi olur

5. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Ben korktuklarında giriyorlardır diye düşünüyorum.

6. Mehmet Ali ÖZÖĞÜR

Bana da korktugu icin giriyor gibi geldi.

7. kartall82

kartall82 Guest

benim albino çiftimin erkeği de böyleydi diyebilirimki yuvayı erkek kuş yaptı ama ilk yumurtadan sonra herşey normale döndü

8. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

bende öyle bişey duydum ama bazende çifleşmek için giryolarmiş dostum erkek dişiyi yuvaya davet ediyor gibi yani...

9. toprak

toprak Guest

teşekkürler erkegi degiştirsemmi acaba

10. Sinan ÇELİK

Elini yaklaştırınca hemen yuvalığa giriyorsa eğer. Korktuğu için yuvaya giriyor. Muhtemelen daha önce çok korkutulmuş.

11. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    eğer çiftseler verme ama eğer dişi erkekle çiftleşmeyi reddediyosa dişiyi başka erkekle eşleştir

12. toprak

toprak Guest

yem kusma falan var erkek yanaşınca gagalıyor yanaşmıyor..

13. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Korktuğundan veya dişinin ilgisini çekmek için giriyordur.

14. toprak

toprak Guest

valla kardeşi şimdi baktım sesiz olarak beni görmediler ikiside yuvalıgın içindeler anlamadım bişey.

Sayfayı Paylaş