Karadeniz Pet

erkek kuş ve yuvalık

• Konbuyu başlatan toprak
  • Başlangıç tarihi
T

toprak

Guest
aradaşlar benim elimde 1 çift mubiş var 1 yaşlarında yuvalık takılı erkek yuvalıga daha çok ilgili kafes diyer odada duruyor ne zaman odaya girsem erkeyi yuvada görüyorum ve benden acayim ürküyolar yem dahi deyiştirsem yuvaya kaçıyolar dişi kuş dahil erkek kuşun bukadar yuvaya düşkün olmasının sebebini bilen varmı? şimdiden cevaplar için teşekkürler.

erkegin kusuun erkek oldugundan eminmisin ceresi buz mavisiyse disidir-, bi foto at

yok kardeşim pembe gagası diyeri beyazdı kahve oldu yem kuşma falan var eş yani bu konuda bilgi sahibi olanlardan cevap bekliyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:21 -->-> Daha önceki mesaj 18:32 --

bu konuda bilgisi olan kendi kuşu böyle davranan yokmu hiç sitede

aynı sorun bendede var bilen varsa yardımcı olsa iyi olur

benim albino çiftimin erkeği de böyleydi diyebilirimki yuvayı erkek kuş yaptı ama ilk yumurtadan sonra herşey normale döndü

bende öyle bişey duydum ama bazende çifleşmek için giryolarmiş dostum erkek dişiyi yuvaya davet ediyor gibi yani...

Elini yaklaştırınca hemen yuvalığa giriyorsa eğer. Korktuğu için yuvaya giriyor. Muhtemelen daha önce çok korkutulmuş.

eğer çiftseler verme ama eğer dişi erkekle çiftleşmeyi reddediyosa dişiyi başka erkekle eşleştir

yem kusma falan var erkek yanaşınca gagalıyor yanaşmıyor..

Geri