Karadeniz Pet

Erkek kuş :(

• Konbuyu başlatan Mustafa Demir
  • Başlangıç tarihi
M

Mustafa Demir

Guest
Arkadaşlar dişi kuşum bayağıdır yuvalıkta ama erkek rahat bırakmıyor ortalığı yırtıyor.Dişi kuş yuvalıktan çıkıp erkeği kovalayıp tekrar giriyor erkeğin rahat bırakmaması normalmidir sizce?

Normal dişiyi çıkartmak istiyor çiftleşmek için.

İnşallah ya gerçekten sabır lazım ama insan dayanamıyor işte nerdeyse 2 aydır bekliyorum ama çiftim biraz genç tecrübesiz :D

İnşallah ya gerçekten sabır lazım ama insan dayanamıyor işte nerdeyse 2 aydır bekliyorum ama çiftim biraz genç tecrübesiz :D

kardeşim ben senin çifti biliyorum bu zamanlarda yaklaşık 6-9 ay arasında olmaları lazım. kısa zamanda yavru alman dileğiyle.

Benim oğlan tecrübeli daha önce 6 yavrusu oldu kuzenimindi. Ama bakalım valla bende 7 aydır bekliyorum. :D Seninki hala yuvalıkta mı? Benimki çoktan çıktı ama dişi kafasını uzatıp bakıyor arada.

Bu arada nickimi değişmek istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum.

Benim oğlan tecrübeli daha önce 6 yavrusu oldu kuzenimindi. Ama bakalım valla bende 7 aydır bekliyorum. :D Seninki hala yuvalıkta mı? Benimki çoktan çıktı ama dişi kafasını uzatıp bakıyor arada.

Benimki hala yuvalıkta dişi kuşum çok şeytan yuvalıktaki yemleri yiyor :D

Mustafa yuvalıga yem atma kardeşim sonra yavrulamak için değil yem yemek için girer benden söylemesi.

Evet aslinda koymamam gerekiyodu.Sevtap abla evet ya zorla sokmustum kuslari akil iste...

Geri