petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

erkek kuşla ilgi yardım ederseniz ???

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emel Ayaz tarafından 27 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Emel Ayaz

Emel Ayaz Guest

erkek kuş salınca binmiyor neden ve aynalı salıncakta var onada bin miyor
    salincağa binmesi için ne yapabilirim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:26 -->-> Daha önceki mesaj 17:20 --

sanırım bana kimse yardim etmek istemiyor galiba

2. Hakan YILDIZ

ne kadar süre oldu kafese salıncağı koyalı?

3. Emel Ayaz

Emel Ayaz Guest

temmuz sonunda almiştim erkek kuşumu dişi kuşum zaten vardi dişi hemen oymanaya başladi salıncaklarla bir 1 ay kadar cıkarmıiştim sonra tekrar taktım bugun şuanda kafesin dibinde duruyor erkek kuş dişi kuşum bi o salıncantan diger salınca geçiyor

4. Sevtap DERİN

Sevmiyor demek ki, dişisi olduğu için ilgisini çekmiyor olabilir.

5. Celalettin TOPAL

sizinkilerden haber yok mu :(

6. Hakan YILDIZ

O olabilir, dişisi ile anlaşıyor mu? belki dişisi ile anlaşamıyor olduğu için bu şekilde tepki veriyor. Belki salıncak sevmiyor. Herkes her şeyi sevecek diye bir kaide yok.

7. Emel Ayaz

Emel Ayaz Guest

evet dişi ile anlaşiyor kaşiyor onu öpüyor falan müzik çaldiğim da ötüyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:50 -->-> Daha önceki mesaj 17:41 --

evet anlaşiyolar arkadaşlar oyuncaklar dursn mu cıkartimi yuvalıkda var

8. Sevtap DERİN

Oyuncakları çıkartman lazım yavru istiyorsan. Birbirleri ile ilgilenmelerini sağlamak için.

9. Emel Ayaz

Emel Ayaz Guest

okey tşkler sevtap

Sayfayı Paylaş