Karadeniz Pet

Erkek Kuşmu Dişi Kuşmu ?

• Konbuyu başlatan sherlockdw
  • Başlangıç tarihi
S

sherlockdw

Guest
Merhaba arkadaşlar bende bir dişi birde erkek kuşum var biri 1.5 yasinda diyeri 4 aylik civarı ama bunlar anlaşmıyo ben zaten yumurta istemiyorum dişi kuşu 1 senede sadece bana alıştı ve bazı hareketlerime tepki veriyor ama bizim dişi erkegi rahat bırakmıyo gagalıyor. Bende karar verdim sadece bir tanesini bakcam şimdi ben erkekle en baştan başlayıp eğitsemmi yoksa dişiyemi bakayım 2 sinide bırakmak çok zor olacak :( sizce erkekmi dişimi

şimdi e
dişi kuşuna 1 yıldır bakıyomussun alışmış sana sende ona onu bırakırsan ihanet gibi olur erkek kuş yavru hem eğitmesi de kolay olur sana alışır hemen tercih sana kalmış yine ama ben bırakamıyorum bırakırsam vicdan azabı gibi bişey oluyor ama mesela kuşçuya satın orda eş tutar belki eşiyle mutlu olur sizde erkek kuşunuzu besleyin zamanla kuşunuz sizle çok iyi dost olur
dişiye gelince onu kuşçuya verin mutlaka kuşçöu birisiyle eş ttutturur dişinizi dişi kuşunuzda eşiyle mutlu olur artık biraz ihanet gibi olcak ama
umarım başkalarının görüşleriyle fikriniz netleşir

Son düzenleme:
Aynen vicdan azabı çekecem verirsem ama erkeğide vermek istemiyorum :( çok kararsız kaldım

ikisine de bakın :) vicdanınızın rahat olması açısından...

Geri