Karadeniz Pet

erkek kuşta bitkinlik

Furkan AYDOĞDU

Paylaşımcı Üye
erkek jumbom çok bitkin ama dişi normal bu kuşlar çok hareketli değil ama kuş çok bitkin gözüküyor ve kuş biraz ishal birde kuşlara bugün yuvalık aldım ama yumalıkla kafes arasında çok ufak bir boşluk var onuda kapatacağız ama bi sıkıntı olurmu şimdiden teşekkürler

X2VEM3.jpg

lBJbQr.jpg

OJYyr4.jpg

bunlarda yuvalık resimleri kafes arasındaki bşlık sorun olurmu

nYzJyN.jpg

REmOpY.jpg

:) sizce bi sorun varmı kuşta tüy dökümünde şu anda hafif te ishal bu hali normalmı ve yanında dişiside var o daha açık mavi renkleri çok güzel

valla kuş cok fena gibi duruyor ishal ilacı vitamin felan verin patates haslayın suyuna kahve koyun

Son düzenleme:
tmm o zman çok teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:54 -->-> Daha önceki mesaj 16:52 --

birde yuvalık takılı kalsa bi problem olurmu çıkartıp takması çok zorda

Son düzenleme:
Tüy dökümünde değil, ishal ise çay demi katın suyuna cerıyanda bırakmayın.

kuş tüyde fotolardan gözükmüyor farkettim kafada tüy kabzaları var kanatlar flan tam uzun değil ve kuyruk yavaş yavaş uzuyor dişisi çıktı tüyden ama bu bi çıkmadı cereyanda bırakmıyorum yarın ishal ilacı alıcam kuşlara sizce ne kadar zamana düzelir birde bu yuvalık takılı kalsa bi sorun olurmu çıkarıp takması biraz zorda birde aradaki boşluk sorun çıkarırmı kusura bakmayın çok soru sordum şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:
Geri