petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Erkek kuşu değiştirip dişi aldım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Abdüssamed ŞİŞMAN tarafından 1 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Abdüssamed ŞİŞMAN

Arkadaşlar önceden konu açmıştım komşumuzunkini dişi zannediyoduk pet shopa sorduk erkek dedi bende yeni aldığım erkek kuşumu değiştirip dişi aldım ama dişi erkekden daha küçük sorun olur mu?

2. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    Dişi kaç aylık erkek kaç aylık ?

3. Abdüssamed ŞİŞMAN

dişiyi tam bilmiyorum ama 3-4 aylıktır erkek 7-8 aylık çiftleşirler mi yada kaç ay sürer?

4. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    Dişi ve erkek kızışırsa çiftleşirler (eş tuttuysa tabi)

5. Abdüssamed ŞİŞMAN

Tek kişilik salıncakta iki kişi duruyorlar :D

6. Eren Temiz

Yeni aldığınıza göre dişi kuşu bu iyiye işaret anlaşabilmişler :)

7. Abdüssamed ŞİŞMAN

Arkadaşlar kuşların yaşlarını belirttim kaç ay beklemem gerek yavru alabilmem için? Kuşlar komşumda kalacak ya komşuma alışırsa kuşum?(dişi kuş benim)2-3 günde bir gitsem evlerine ilgilensem bana alışır mı?

8. Abdüssamed ŞİŞMAN

Kuşlarım çok iyi anlaşıyor bugün erkeği çıkarttım kafesin kapağını kapattım dişi kendisi kapıyı açıp erkeğin yanına uçtu.:) ve kafeese koymaya çalışırken de erkek dişiyi koruyor biz almaya çalışıyoruz elimizi ısırıyor normalde böyle yapmazdı kısa zamanda çiftleşmelerini bekliyorum

Sayfayı Paylaş