petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Erkek kuşu kızıştırmak ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve oguzhan06 tarafından 12 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. oguzhan06

oguzhan06 Guest

S.a benim bir cift muhabbet kusum var. Altlarında 1 yumurtalari var suan iki kez erkegin dustugunu bi sefer yumurta geldikten sonra ciftlestiklerini gordum. Disi kus yuvadan her cikisinda ciftlesmeye yoneliyor ama erkek orali olmuyor yumurtalarin dolu olma olasiligi varmidir birde bu erkegi nasil kizistirabilirim. ( Disiyi besliyor ama kur yapmiyor disi buna kur yapiyor )

2. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Havuç nijer.

3. oguzhan06

oguzhan06 Guest

Bunları uyguluyorum zaten saolun

4. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    O zaman mama da veriyorsunuzdur? Erkeği ayırmak ve kişniş de bir başka çözüm.

5. oguzhan06

oguzhan06 Guest

Mama da veriyorum ve yumurtalari var 1 tabe ilk kez dun tam ciftlestiklerini gordum. Yani bizde disi baskin biraz degisik

Sayfayı Paylaş