Karadeniz Pet

erkek kuşu nasıl en kolay yoldan kızıstırabilirim

umut asal

Meraklı Üye
merhaba arkadaslar benim bir erkek bir dişi muhabbet kuşum var dişi çok kızışmıs erkeke ötüyor gaga atiyor erkekde yanında zayıf kalıyor erkekde kızısmıs ama cok istekli deil bu erkeki nasıl istekli yapabilirim dişi çok ötüyo kızısmıs gaga tiyo erkeke kur yapmak istedimi filan baya ser ötüyor erkek de zayıf kalıyor dişiden korkuyor sesli öttümü bu yüzden erkek ile dişiyi ayırdım 2 side farkli odadalar seslerini duyamıyolar erkeki nasıl kolay kızıstırabilirim kısa bi sürede kafesleri ayırır ayırmaz erkek ztn kendi kendine kur yapmaya basladı sert sert öttü nasıl daha istekli kızıstırabilirim

Merhaba bazı vitaminler var onlardan kullanırsanız hazır hale gelir kuşlarınız nekton s ve nekton e

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dogal yoldan yokmu bilinmemis bi taktik özel karısım filan

Erkekler genelde hazır durumda olurlar (hastalık,tüy dönemi gibi bir durum olmadıkça) ama yine de kızıştırmak için nijer tohumu,yumurta maması verilebilir.

Çok uğraşırsın doğal yoldan falan illaki vardır. Bu nekton biraz pahalı birde hoby s ve hoby e var aynı vitamin biz türkler yapmışız 25 tl gibi bir fiyatı var ikisinin çok faydalı olduğunu bir üreticiden duymuştum. Kendim kullanmadım. Bir denemek lazım ben önümüzdeki ay sipariş vereceğim kullandıktan sonra fikrimi söylerim. Birde en kolay bulunan e vitamini kaynağı havuç var havuçlu mama yapabilirsiniz haftada 3 gün verin oda iyi gelecektir ama vitaminler kadar etkili değildir. Bu dediğim vitaminler 10 gün içinde haızrlıyormuş kuşları. Hatta bir arkadaşımın dediğine göre 10 günde eşleşmeyecek kuş yok diyorlar

Haşlamış yumurtanın içine kırmızı bul biber karıştır ver barut gibi oluyorlar. Pimi çekilmiş bomba gibi oluyorlar. Video yükleme olsaydıda video yükleseydim. Uygula faydasını görürsün.

Haşlamış yumurtanın içine kırmızı bul biber karıştır ver barut gibi oluyorlar. Pimi çekilmiş bomba gibi oluyorlar. Video yükleme olsaydıda video yükleseydim. Uygula faydasını görürsün.
pul biber yakmasın agzını ne kadar koycaz tutamını söylerseniz iyi olur

Çok uğraşırsın doğal yoldan falan illaki vardır. Bu nekton biraz pahalı birde hoby s ve hoby e var aynı vitamin biz türkler yapmışız 25 tl gibi bir fiyatı var ikisinin çok faydalı olduğunu bir üreticiden duymuştum. Kendim kullanmadım. Bir denemek lazım ben önümüzdeki ay sipariş vereceğim kullandıktan sonra fikrimi söylerim. Birde en kolay bulunan e vitamini kaynağı havuç var havuçlu mama yapabilirsiniz haftada 3 gün verin oda iyi gelecektir ama vitaminler kadar etkili değildir. Bu dediğim vitaminler 10 gün içinde haızrlıyormuş kuşları. Hatta bir arkadaşımın dediğine göre 10 günde eşleşmeyecek kuş yok diyorlar
dediniz vitaminler pet shop larda bulunuyormu yoksa internet üzerindenmi alicaz

İnternet üzerinden alabilirdiniz her pet shopta olmuyor

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

merhaba arkadaslar benim bir erkek bir dişi muhabbet kuşum var dişi çok kızışmıs erkeke ötüyor gaga atiyor erkekde yanında zayıf kalıyor erkekde kızısmıs ama cok istekli deil bu erkeki nasıl istekli yapabilirim dişi çok ötüyo kızısmıs gaga tiyo erkeke kur yapmak istedimi filan baya ser ötüyor erkek de zayıf kalıyor dişiden korkuyor sesli öttümü bu yüzden erkek ile dişiyi ayırdım 2 side farkli odadalar seslerini duyamıyolar erkeki nasıl kolay kızıstırabilirim kısa bi sürede kafesleri ayırır ayırmaz erkek ztn kendi kendine kur yapmaya basladı sert sert öttü nasıl daha istekli kızıstırabilirim
Doğal yollarla bir yumurta maması yapın içine akdatdan harbup tozu ( halk arasında keçi boynuzu diye bilir akdarlar makine ile çekip yoz haline getirir) eklerseniz yanlız bir çift kuş için mamaya maximum 1 mercimek büyüklüğü kadar dökün ( fazla koyarsanız kuşunuz tüye girebilir ) en doğal kızıştırıcı benim kullandığım not: yavru kuşunuz varsa mamasına koymayın

Erkek muhtemelen baskın taraf olmadığı için sadece kur evresinde kalıyor.
Bir bakıma armut piş ağzıma düş diyor.
Dişi de yaprak kımıldamıyor diyor.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2016-09-07-11-45-25_1.jpg
    Screenshot_2016-09-07-11-45-25_1.jpg
    129.1 KB · Görüntüleme: 8
mamaya yeme sizin dediniz keçi boynuzu nijer vb gibi seyleri birden versem az az gerekenin yarısı kadar mamalarına öyle zararlı olur demi

mamaya yeme sizin dediniz keçi boynuzu nijer vb gibi seyleri birden versem az az gerekenin yarısı kadar mamalarına öyle zararlı olur demi
Ben yumurta etimek havuç harbup tozu çörek otu brokoli ceviz mısır unu galeta unu veriyorum ama yemlerinin içinde ayrıca nijer tohumu var

Yorunlariniz için teşekkürler herşeyi hazirladim programa baslicam bakalim işe yaricakmı

Bir yumurtaya yarın çay kaşığından biraz az ekle. Güzelce harmanla ver. Yakmaz sıkıntı olmuyor. Acıyı severler.

kötübi haber kuslar mama yemiyoo :((( erkek kuş nijeri bile secerek yiyiyo arada kaynarsa kayniyor :(((((((((

ayırma yöntemini uygulicam 1 hafta işe yaramazsa geri vercem kusu başka bi tane alcam :(

Geri