petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Erkek kuşu tutamıyorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ermann tarafından 6 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. ermann

ermann Member

Beğenileri:
    2
    Çift kuşum var güzel bakım yaptığıma inanıyorum vitaminler,kaliteli yemler mama olsun eksik bırakmıyorum fakat dişi isteksiz erkek de hareketliydi zaten şuanda tutulmuyor dişiye,ordan elime,orda ne bulursa kur yapıyor :) şimdi buna hazır dişimi alsam şuankinde iş yok nezaman hazır olur belli değil.

#1 ermann, 6 Ekim 2013
    Son düzenleme: 6 Ekim 2013
  2. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Ne zaman önce eşlerştirdiniz , bende hemen sabırsız davranıp ayırmayın kuşları.Herhangi büyük kavga yok ise bence şimdilik kalsınlar.Yeni kuş aldığınızda herşeye baştan başlayacaksınız o da var .

3. MevlütŞimşek

MevlütŞimşek New Member

Beğenileri:
    0
    aynı dert bendede var. bekliyecez artık. benim dişi 15 gündür daha ortama bile pek alışmadı

4. ermann

ermann Member

Beğenileri:
    2
    1 ay oldu alalı erkeği aşırı istekli olması dişiye rahatsız ediyor arasıra kavga edebiliyorlar.Arada kafeslerini ayırıyorum.Hafifden kahverengi tonuna yaklaştı dişinin ceresi bakalım bekliyeceğim dediğiniz gibi yeni dişi alınca da alışma devresi geçecek.

Sayfayı Paylaş