Karadeniz Pet

Erkek kuşu tutamıyorum

ermann

Paylaşımcı Üye
Çift kuşum var güzel bakım yaptığıma inanıyorum vitaminler,kaliteli yemler mama olsun eksik bırakmıyorum fakat dişi isteksiz erkek de hareketliydi zaten şuanda tutulmuyor dişiye,ordan elime,orda ne bulursa kur yapıyor :) şimdi buna hazır dişimi alsam şuankinde iş yok nezaman hazır olur belli değil.
beyazkus.jpg

Son düzenleme:
Ne zaman önce eşlerştirdiniz , bende hemen sabırsız davranıp ayırmayın kuşları.Herhangi büyük kavga yok ise bence şimdilik kalsınlar.Yeni kuş aldığınızda herşeye baştan başlayacaksınız o da var .

aynı dert bendede var. bekliyecez artık. benim dişi 15 gündür daha ortama bile pek alışmadı

Ne zaman önce eşlerştirdiniz , bende hemen sabırsız davranıp ayırmayın kuşları.Herhangi büyük kavga yok ise bence şimdilik kalsınlar.Yeni kuş aldığınızda herşeye baştan başlayacaksınız o da var .
1 ay oldu alalı erkeği aşırı istekli olması dişiye rahatsız ediyor arasıra kavga edebiliyorlar.Arada kafeslerini ayırıyorum.Hafifden kahverengi tonuna yaklaştı dişinin ceresi bakalım bekliyeceğim dediğiniz gibi yeni dişi alınca da alışma devresi geçecek.

Geri