Karadeniz Pet

erkek kuşum bunu niye yapıyor sizce

zeynep beril

Meraklı Üye
rg6Gra.jpg

DlBjNm.jpg

dişi kuşum yuvaya girdiğinde onu bişekilde dışarıya çıkartıyo sonra kendi giriyo içinde duruyo dişiyi içeri sokmuyo girdiinde gagalayıp çıkartıyo..dişi kuş zaten 1 haftadır yuvalığa alıştı...bunu daha öncede yaptı dişiyi yuvalıktan soğuttu şimdi yine yapıyo..sebebi ne olabilir sizce

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:59 -->-> Daha önceki mesaj 12:46 --

kimse yokmuuu?????

Erkegin erkek oldugundan eminmiyiz

aynen erkek oldugundam eminmisiniz kuşun?

Erkegin erkek oldugundan eminmiyiz

vgXr7r.jpg

07l9aR.jpg

XB9mg0.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:45 -->-> Daha önceki mesaj 14:43 --

resimlerde görüldüü gibi 100de 100 erkek ama o yuvanın başından ayrılmıyor dişi girmesindiye hatta yuvaya bile giriyo dişiyi çıkarıyo ilginçççç

gagası maviye benziyor ama sandi deliklerin etrafı beyaz gibi doğrumu görüyorum ?

aynen erkek oldugundam eminmisiniz kuşun?

bu soruyu normal olarak bende sorardım ama yukarıdaki resimlerde görünüyo erkek ...ama tuhaf yanii:):):)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:57 -->-> Daha önceki mesaj 14:50 --

bu erkek kuştan ve ölen dişi kuşumdan 5 te yumurta almıştım ama tabii dişi kuş öldüü için yumurtalar kaldı..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:58 -->-> Daha önceki mesaj 14:57 --

gagası maviye benziyor ama sandi deliklerin etrafı beyaz gibi doğrumu görüyorum ?

XB9mQR.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:15 -->-> Daha önceki mesaj 14:58 --

@ Mudo DURMUŞ yardımcı olurmusun rica etsem erkekmi falan denince kafam çok karıştı..başını ağrıtıcam ama yardımcı olursan sevinirim..konuda geçen herşeye...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:11 -->-> Daha önceki mesaj 15:15 --

Konu güncellendi..

Erkek göründüğü üzere eğer yeni birleştirdi iseniz es olmamis olabilirler.

Erkek erkek de dişi dişimi acaba

Belki sağlık problemi olabilir benim erkek kuşumda sürekli yuvaya giriyordu biraz da halsizlik vardı, tedavi etmeye çalıştım fakat Birgün Yuva da Ölü buldum maalesef

aynen dişi dediginizin pembe gbi deliginin etrafı

sarı kafalı olan erkek yavru daha yakın bir fotoğraf çekin ceresini çekin

Sarı olan erkek olabilir illa yavru diye değil bu renklerde cere mavi olmayabilir

Burda bayagi bilgi kirliligi olmus kafaniz cok karismis sizin siz net bi foto filan cekip koyun ikisininde eger biri erkek digeri disiyse bu konuyu levent acar murat demir gibi uyelere msj atmani oneririm fikri olmayan konuda zikri olan cok insan var

Geri