petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Erkek kuşum çiftleşmeyi bilmiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Üretimi' forumundadır ve fistikk tarafından 10 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

1. fistikk

fistikk Member

Beğenileri:
    0
    Benim 3 senelik erkek muhabbetim var çok konuşkan ele alışkın hatta elimde çiftleşmeye çalışır yanına dişi kuş alalı 1 hafta olmadan dişi yuvaya girmeye başladı yem kusuyolar hatta dışı kuş kuyruğunu kaldırıyor bu erkek üstüne çıkmayıp tüneğe sürtünüyor artık dışarı çikarmıyorum yapmam gereken bi şey var mı?

2. fistikk

fistikk Member

Beğenileri:
    0
  3. Özer ÇAĞLAR

Özer ÇAĞLAR Active Member

Beğenileri:
    87
    Erkek kuşundan ilgiyi tamamen kesmelisin yanına günde 1-2 seferden fazla gitme ve konuşma suyu yemi için rahatsız et sadece kafeste oyuncak tarzı şeyler varsa çıkar yumurta maması ver ve 1 çay kaşığından az nijer ekle ilgiyi kesince onlar yolunu bulur :D

4. fistikk

fistikk Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkürler ben odasını ayırayım

5. Ahmed Demir

Ahmed Demir Active Member

Beğenileri:
    205
    Zamanla ogrenir disari salmayin ilgilenmeyin zor olan disinin istemesiydi siz onu atlatmissiniz hayirlisiyla sonuc alirsiniz

6. fistikk

fistikk Member

Beğenileri:
    0
    Yanına denediğim dişilerin sayısını unuttum umudum kesilmişti inşallah olucak olsun çünkü☺

Sayfayı Paylaş