petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

erkek kuşum çıldırdı ama dişi sakin ne yapmalıyım yardımm..ı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve kariza tarafından 8 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. kariza

kariza New Member

Beğenileri:
    0
    arkdaşlar bi çift kuşum var erkek çok isteklı çıldırmıs gıbı hareket edıyo kafasını asagı yukarı sallayark dısıye yanasıyo ve durmadan ötuyo ama dısı sessız sakın sadce durmakla yetınıyo kafase yuvalıkta koydum erkek yuvalıga dısı kustan daha cok gırıyo dısı ıse erkek cok ısteklı bagrınca zorla gırıyo neyapmalıyım .... yardımcı olursusanız sız buyuk ustalar sevınırım.. :)

2. Tunç ÇAĞATAY

Dişi kızıştımı dişinin yaşı ney

Erkek onu ilişkiye hazırlar dişi sizden çekiniyor olabilir sessiz bir odaya koyun ama karanlık olmasın hayvanlar birbirlerini görsun

3. kariza

kariza New Member

Beğenileri:
    0
    yavru olmadgı kesın ama yasını bılmıyorum bu cere rengı dedıklerı tam kahverengi degil açık mavıms gıbıı bı cok arkdasada gosterdım dısı dediler cinsiyette bi problem yok yani

4. kariza

kariza New Member

Beğenileri:
    0
    dişi cok sakın erkege göre

5. Kemal ÇETİN

Dişiniz daha kızışmamış, havuç, nijer tohumu ve mama ile bir süre sonra kızısacaktır.

6. kariza

kariza New Member

Beğenileri:
    0
    kızıştırcı yem kullanıyorum zaten ama ayrıyeten nıjer tohumu versem yararı olurmu bıde havucu hergun vermem gerekıyomu

7. Kemal ÇETİN

Nijeri haftada 1-2 kez yemliğe 1-2 çay kaşığı şeklinde ayrı verebilirsiniz havucu da yine haftada 1-2 kez mama ile verseniz yeterli olacaktır.

8. kariza

kariza New Member

Beğenileri:
    0
    teşekkürler peki bu gagasındakı rengi tam olarak nezamn kahverengi olcak yada kzıştıgını anlamak için illa kahverengimi olmsı gerekıyo dısılerde

9. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    Havuç nijerden daha etkiliymiş havucu rendeleyerek mamasına katabilirsiniz kızışma hakkında bazı kuşlar ceresi beyazkende yavru verebiliyorlarmış illaki kahverengi olması gerekmez.

10. kariza

kariza New Member

Beğenileri:
    0
    tesekkur ederım yorumlarnız için sızın daha degişik bi yontemınız varmı kızıstırmak için..

11. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    Ben nijer verdim 2-3 defa zaten kızışmaya başlamıştı hızlandı başka bir yöntem yok sanırım :/

12. defne

defne Guest

dişi daha çiftleşme dönemine gelmemiştir..

Sayfayı Paylaş