petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Erkek kuşum çok kızıştı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Uğur DOĞAN tarafından 23 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    1 aylıkken aldığım erkek kuşum sağlıklı şekilde büyüyor.Şuan 10 aylık civarında.Ve son zamanlarda meyve verince direk meyvenin üstüne çöküp sanki meyveyle çiftleşme hareketleri yapıyor.Sonra kusuyor ağzından yem çıkıyor.Belli ki eş istiyor.Ama bende üremesini istemiyorum ve dişiler cadı oluyo erkekleri dövebiliyor.Ayrıca kuşum çok güzel konuşuyor bize çok alışık.Bu durumunda devam etmesini istiyorum.
    Sizce eş almasam sorun olurmu?

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Es almasanizda olur fakat bu canlıların en az bir sefer bile olsa yavrulamasi taraftariyim diğer türlü yazık sırf kendi emellerimiz kendi hobimiz adı altında hiçbir konuda kendini ifade edemeyen canlılara haksızlık etmiş oluruz

3. Koray DANIŞMAZ

Koray DANIŞMAZ Süper Moderatör
    Yönetici Altın Üye

Beğenileri:
    73
    Bende yusuf beye katılıyorum bence es alın o da kendi ailesini kursun

4. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Yusuf Kursat' in dediklerine sonuna kadar katilmakla birlikte eger istemezsen bekar tunegi denen birsey var. Ondan alabilirsin ama ciftlesmesi saglik ve yasam suresinin uzunlugu acisindan onemli.

5. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Dişi Şart olmuş:)

Sayfayı Paylaş