Karadeniz Pet

erkek kuşum dişin üstüne uçuyor. acil cevap dostlarim

• Konbuyu başlatan Cem Temiz
  • Başlangıç tarihi
C

Cem Temiz

Guest
erkek kuşum bazen dişinin üstüne uçuyor bazen de dişi üstüne uçuyor bunu neden yapiyolar acaba yuvalık vardi erkek kuçuk oldugu için cıkarmiştim. sizde çifleşmekmi istiyor dişin ceresii biraz kahve renkleşme var erkek de koyu mavi olmaya gidiyor...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:06 -->-> Daha önceki mesaj 00:52 --

abi koca sitede cevap veren yokmu :S

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:10 -->-> Daha önceki mesaj 01:06 --

kimse cevap vermemiş vay arkadaş.

Yuvalıgı tak ceresi kahverengi olmuşsa kızışmış demektir

yuvalığı takın, onlar kendi kendine eğleniyolar, kurlaşıyorlar.
gagalama, tüy yolma gibi saldırganlık değilse sorun yoktur. erkek ve dişi belli bir olgunluğa erince çiftleşirler .tabi çiftleşme yaşına geldilerse yuvalığı çıkarmayın.

yuvalığı takın, onlar kendi kendine eğleniyolar, kurlaşıyorlar.
gagalama, tüy yolma gibi saldırganlık değilse sorun yoktur. erkek ve dişi belli bir olgunluğa erince çiftleşirler .tabi çiftleşme yaşına geldilerse yuvalığı çıkarmayın.

kardeşim tuyt yollma yok dişi de hafif kahve renkleşme var gayet iyi anlaşiyolar. yem verme kaşıma vs gibi şeyleri yapiyolar hata bırbirlerin tırnakları uzaadıgı zaman onlari bile kendileri hallediyolar...

hadi hayırlısı. yuvayı takın. ilk yavru erkeğin adını sefa koyarsınız artık :)

işte benim kafadan biri daha. sakınan göze çöp batar derler ya. bizimki o hesap. ne kadar özensel bi sorun çıkıyo. en iyisi koyun bi kenara kendi kendilerine halletsinler :)

işte benim kafadan biri daha. sakınan göze çöp batar derler ya. bizimki o hesap. ne kadar özensel bi sorun çıkıyo. en iyisi koyun bi kenara kendi kendilerine halletsinler :)

valla ben öyle yapamiyorum işte sonuçta sus için almiyoruz onlari onlarda bir canli

yok demek istediğim , sabit biyere koyun çok ayak altı olmayan biyere, yemini suyunu düzenli değiştirin temizliğini düzenli yapın gerisine karışmayın. uzaktan gözlem iyidir.zaten dişiyi kafeste göremezseniz alarsınız yumurtladığını. uzun süre içerde kalır nadiren çıkar.

Geri