petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

erkek kuşum dişin üstüne uçuyor. acil cevap dostlarim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Cem Temiz tarafından 22 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

erkek kuşum bazen dişinin üstüne uçuyor bazen de dişi üstüne uçuyor bunu neden yapiyolar acaba yuvalık vardi erkek kuçuk oldugu için cıkarmiştim. sizde çifleşmekmi istiyor dişin ceresii biraz kahve renkleşme var erkek de koyu mavi olmaya gidiyor...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:06 -->-> Daha önceki mesaj 00:52 --

abi koca sitede cevap veren yokmu :S

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:10 -->-> Daha önceki mesaj 01:06 --

kimse cevap vermemiş vay arkadaş.

2. cixsower

cixsower New Member

Beğenileri:
    0
    Yuvalıgı tak ceresi kahverengi olmuşsa kızışmış demektir

3. SefaKaraa
    Gizli

SefaKaraa Guest

yuvalığı takın, onlar kendi kendine eğleniyolar, kurlaşıyorlar.
    gagalama, tüy yolma gibi saldırganlık değilse sorun yoktur. erkek ve dişi belli bir olgunluğa erince çiftleşirler .tabi çiftleşme yaşına geldilerse yuvalığı çıkarmayın.

4. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

kardeşim tuyt yollma yok dişi de hafif kahve renkleşme var gayet iyi anlaşiyolar. yem verme kaşıma vs gibi şeyleri yapiyolar hata bırbirlerin tırnakları uzaadıgı zaman onlari bile kendileri hallediyolar...

5. SefaKaraa
    Gizli

SefaKaraa Guest

hadi hayırlısı. yuvayı takın. ilk yavru erkeğin adını sefa koyarsınız artık :)

6. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

pek isim takıntım yok ama senın için koyariz.

7. SefaKaraa
    Gizli

SefaKaraa Guest

aman hocam şaka yaptım kuş hayattan soğumasın :)

8. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

:) öylesine beslemek için alanlarin kuşlari yavruluyor bizimkiler bekletiyor sanırım biz cok istediğimiz için süre cok geliyor galiba...

9. SefaKaraa
    Gizli

SefaKaraa Guest

işte benim kafadan biri daha. sakınan göze çöp batar derler ya. bizimki o hesap. ne kadar özensel bi sorun çıkıyo. en iyisi koyun bi kenara kendi kendilerine halletsinler :)

10. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

valla ben öyle yapamiyorum işte sonuçta sus için almiyoruz onlari onlarda bir canli

11. SefaKaraa
    Gizli

SefaKaraa Guest

yok demek istediğim , sabit biyere koyun çok ayak altı olmayan biyere, yemini suyunu düzenli değiştirin temizliğini düzenli yapın gerisine karışmayın. uzaktan gözlem iyidir.zaten dişiyi kafeste göremezseniz alarsınız yumurtladığını. uzun süre içerde kalır nadiren çıkar.

Sayfayı Paylaş