Karadeniz Pet

Erkek kuşum dişiyle ilgilenmiyor

renan

Meraklı Üye
Arkadaşlar benim 18 aylık dişi kuşuma 9 aylık erkek aldım 20 gün oldu erkeyi alalı dişi erkek gibi kur yapıyor erkeye ayak atıyo kuyrunu cekiştiriyo erkek kacıyor dişi kuş erkeyi tımar ediyo erkek duruyo öpmeye kalktında erkek yine kacıyo erkeyi değiştirmelimiyim yoksa sabıra devam mı

Sarı olan dişi mavi beyaz erkek diye aldım

Ekli dosyalar

• IMG-20171016-WA0001.jpg
    IMG-20171016-WA0001.jpg
    93.7 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG-20171016-WA0002.jpg
    IMG-20171016-WA0002.jpg
    100.7 KB · Görüntüleme: 52
Yanlış anlamayın, burada iki erkek veya iki dişi alıp "neden yavrulamıyorlar" diye soran çok oluyor. O yüzden fotoğraf istedim.
Muhabbet kuşları, genellikle 8-10 aydan itibaren yavru yapmaya hazır hale gelmeye başlarlar. Dişi kızışmış, çiftleşmek istiyor. Muhtemelen erkek henüz hazır değil. Birlikte dursunlar. Dişi, erkeğe zarar vermediği müddetçe sorun olmaz. Eğer dişi, erkeğe ilgi gösteriyorsa değiştirmemek daha doğru olur.

Yanlış anlamayın, burada iki erkek veya iki dişi alıp "neden yavrulamıyorlar" diye soran çok oluyor. O yüzden fotoğraf istedim.
Muhabbet kuşları, genellikle 8-10 aydan itibaren yavru yapmaya hazır hale gelmeye başlarlar. Dişi kızışmış, çiftleşmek istiyor. Muhtemelen erkek henüz hazır değil. Birlikte dursunlar. Dişi, erkeğe zarar vermediği müddetçe sorun olmaz. Eğer dişi, erkeğe ilgi gösteriyorsa değiştirmemek daha doğru olur.
Evet ilgi gösteriyor erkeyede bazen vuruyor oda benim düşüncem erkekten ilgi göremediği icin diye düşündüm dişi erkeyi eş almışmıdır dersiniz önemli olan o eşleşmeleri icin acele etmiyorum yorumunuz icin teşekür ederim benim icin faydalı olacaktır

Dişi, erkeği beğenmeseydi, bunları yapmazdı. Erkek yeterli olgunluğa erişince çiftleşme olacaktır sanırım.

Dişi, erkeği beğenmeseydi, bunları yapmazdı. Erkek yeterli olgunluğa erişince çiftleşme olacaktır sanırım.
Peki süleyman bey şöyle yapsam olurmu folluk taksam dişiyi 15- 20 gün ayrışma olurmu ne dersiniz birde yemelerine ni her kat ayın mı mama olarakta tavsiye verirmisiniz

Bence ayırmayın, beraber dursunlar. Zaten henüz 20 gündür beraberlermiş ve ben en azından 4-5 ay birlikte kalmadan ayırma yapmayı tavsiye etmem. Kızıştırıcı besin takviyesi yapabilir, kendiniz mama hazırlayabilirsiniz. Birçok tarif var, evdeki malzemelerle hazırlayabilirsiniz.

Peki süleyman bey şöyle yapsam olurmu folluk taksam dişiyi 15- 20 gün ayrışma olurmu ne dersiniz birde yemelerine ni her kat ayın mı mama olarakta tavsiye verirmisiniz
Meraba ıyı hobiller benimde böyle durumum var dişi kur yapıyor erkekde kur yapıyor dişi erkeğe ayak atıyo erkek kaçıyor iyi anlaşıyorlar dişi erkegin yanına gıdıyor kur yapmak için erkek kaçıyo acaba Süleyman. Beyın dedigihibi erkek daha kendine güven mıyormu erkek 8 aylık sizce

Bence ayırmayın, beraber dursunlar. Zaten henüz 20 gündür beraberlermiş ve ben en azından 4-5 ay birlikte kalmadan ayırma yapmayı tavsiye etmem. Kızıştırıcı besin takviyesi yapabilir, kendiniz mama hazırlayabilirsiniz. Birçok tarif var, evdeki malzemelerle hazırlayabilirsiniz.
süleyman bey lütfen banada yardım bilgi verın lütfen ya

Ça
. Çaresiz kaldım

Tamam şekürkürler ederim bir sorun yok ozaman

Geri