petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Erkek kuşum isteksiz gibi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kitiara tarafından 9 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Kitiara

Kitiara New Member

Beğenileri:
    0
    Dişi kuşum erkeği sıkıştırıyor zorla kaşıyor yem vermeye çalışıyor hatta ayak bile atmaya çalışıyor zorla erkeğe kur yaptırıyor (dişi bize kızınca ani hareketlerde erkeğe vuruyor :)
    muhabbet kuşu çiftleşme sesi açınca erkek kur yapıyor ama çok değil acaba kızışmamışmı?
    son olarak ahşap tünek aldım ama sallanıyor acaba plastik mi kullansam onlar sallanmıyor.

#1 Kitiara, 9 Şubat 2015
    Son düzenleme: 9 Şubat 2015
  2. Furkan Yahya ÖZMEN

Beğenileri:
    0
    Havuç nijer kullan mama yap daha büyük tahta tunek kullan sallanmayan

3. KERİM.MUTLU.

KERİM.MUTLU. New Member

Beğenileri:
    0
    erkek ufak dişi iyi git büyük yaşta erkek al dişi kızışmış erkeğin vcudu büyük olsun

4. Kitiara

Kitiara New Member

Beğenileri:
    0
    Bizim burda büyük kuş bulamadım bulduğum en büyük kuş bu: :) şimdi kur yapıyor sanırım kur sesleri geliyor ama rahatsız etmemek için bakmıyorum :D

Sayfayı Paylaş