petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Erkek kuşum kuruma olmuş :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Muhabbet32 tarafından 30 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. Muhabbet32

Muhabbet32 Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    10
    Çiftin 5. yumurtası bugün geldi. 5 günden beri kabarıktı ama stres olmasınlar diye erkeği elime almamıştım. Biraz önce elime aldım ayırdım erkeği ve göğüs kemiğinin bıcak gibi olduğunu ve çok zayıflamış olduğunu farkettim. Daha sıcak bir ortama aldım. Dün sabaha kadar çiftleşmiş hatta bu sabah dişiye yem kuşmuştu. Şu an yem yemiyor ve adeta ölümü bekliyor. Yapabileceğim birşey var mı sizce? :(

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Geçmiş olsun. Enjektör ve hortumla direk kursağa mama basmaktan başka çaren yok görünüyor.

[YOUTUBE]5SKlt2KRIhM[/YOUTUBE]

3. Ömer Tekin

Beğenileri:
    0
    Kuruma

Muhabbbet kuşlarında işe yarar mı bilmiyorum ama ben güvercinlerime b12-13 vitamini içeren tabletlerden veriyordum. Etkisini birkaç günde gösteriyordu. Suyuna bir tabletin çok az bir kısmını eritip koyabilirsin. Geçmiş olsun.

Sayfayı Paylaş