petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

erkek kusum öldü

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ufuk CELİLOĞLU tarafından 23 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Ufuk CELİLOĞLU

Ufuk CELİLOĞLU New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaslar bı yardım edın erkek kusum öldü dısı kusum 2 gun once yumurtladı ustunde yatıyordu ama erkek kusum bugun öldü kafesten dısarı cıkarttım dişi kusum bas bas bagırmaya basladı kusum yumurtanın ustunde yatmıyor gırıyor yuvalıga ama yatmıyor ne yapmam lazım yardım lutfen

2. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Dişi kuşunuz ilk yumurtasını yaptıysa ilkinde kuluçkaya oturmaz zaten. 2. veya 3. yumurtayı yaptıktan sonra oturur. Dişi kuş tek başına da yavrulara bakabilir kuluçkaya yatabilir merak etmeyin.

3. Ufuk CELİLOĞLU

Beğenileri:
    0
    S

Erkek öldü ama nasıl 2-3 uncu yumurta gelır acaba gelır mı yumurta

4. Cihat Türkmen

Beğenileri:
    12
    Gelecektir büyük ihtimalle ustam. Siz bekleyin ve kontrol edin. 1 haftaya kadar yatmazsa çıkarın yuvalığı veya hâlâ kızışkınsa yanına bir erkek alın.

5. Ufuk CELİLOĞLU

Beğenileri:
    0
    ok tesekkur ederım sagolun

evet kusum ıkıncı yumurtasını verdı ve ustunde yatıyor ama erkegı oldu bana bı yardım edın ne yapabılırım bekleyeyım mı bakabılır mı

6. Cihat Türkmen

Beğenileri:
    12
    Bakar ustam merak etmeyin hayvanı rahat bırakın heyecan da yapmayın. 10-12 gün olunca da dolu boş olup olmadığını kontrol edersiniz.

7. Ufuk CELİLOĞLU

Beğenileri:
    0
    slm

bılgıler ıcın tesekkurler.suanda bır sorunum yok ılk yavrum oldugu ıcın bıraz heyecan yaptım.ama sızın mamanızında hakkını vermem lazım hakıkaten de yavru verdırmede cok etkılı oldugu ayrıca onun ıcınde tesekkur ederım.artık gun sayacagız.

8. Cihat Türkmen

Beğenileri:
    12
    Hayırlısı olsun ustam yuvalığı çıkarmayın anayı rahatsız etmeyin yer değişikliği yapmayın kafesi uşaklardan uzak tutun :) ana bakar kendi çaresine bakalıkm hayırlısı olsun :)

9. Engin DERİM

Erkek kuş için çok üzüldüm. Ama dişi yavruları büyütebilir eğer yumurtalar dolu ise.

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu yumurtadan ölmüş

,
  2. yumurtladi erkek oldu