petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

erkek kuşum öldü

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve berkecakil tarafından 22 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. berkecakil

berkecakil Member

Beğenileri:
    0
    bugün sabah kafese baktığımda altında duruyordu normalde çok ürkek bir kuştu. elimi uzattım hiç kaçmadı elime aldığımda çok hasta olduğunu farkettim. hayvan hastanesine götürdüm antibiyotik verdiler ama kuşumun ölebileceğini söylediler. veteriner şekerli su vermemi söyledi hem ishali varsa düzeltir hemde enerji verir dediler. eve geldik 7 saat falan yaşadı az önce durumu nasıl diye bakayım dedim ölmüş. acaba neden ölmüş olabilir eşine bişey olmadı.aynı yemi yiyorlar aynı suyu içiyorlar ne bileyim canım çok sıkıldı

2. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Hocam hasta falan olmuştur veya ceyranda kalmış ise ondan da olabilir geçmiş olsun.

3. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    geçmiş olsun en nihayet her canlı gibi bunlara beşer kuş ölümlerinin bir çok sebebi olabilir

Sayfayı Paylaş