Karadeniz Pet

Erkek kuşum sağ ayagimi kullanamıyor

Nurdan turan

Yeni Üye
Merhaba, erkek kuşumun sağ ayaği iki gündür sürekli havada ve üzerine basamıyor. Herhangi bir kan ya da ezik de yok. Neşesi yerinde ve uçmasinda bir sorun da yok. Yalniz geçen ay eşini kaybetti. Sizce neden olmuş olabilir ve nasil tedavi edebilirim?
e6b1a86f3064d351390a203f91980105.jpg
d2d17aeedd64b9c8e2f3c6ef95eea0c2.jpg

Benim disi kusumda ayagi sakat olmasina Ragmen kafeste tek ayagiyla taklalar atiyordu hastaliklarini cok guzel gizliyorlar buna aldanmayalim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:22 -->-> Daha önceki mesaj 22:05 --

@Nurdan turan hanim kusunuzun son durumu nedir umarim iyiye gidiyordur insallah

Geçici bir sinirsel rahatsızlık olduğunu düşünüyorum genelde erkeklerde yavruya baktiklarinda çok zorlanmadan dolayi karşılaşılan bir durum inşaallah geçecektir ;)

Insallah Yusuf Kursat'in dedigi gibi gecici birseydir. Bazen de o sinir kasilmalari veya skismalari kalici da olabiliyor. Insallah oyle degildir. Belki de siz gormeden de bir yere takilmis olabilir kafeste ayagi. Cok gecmis olsun. Nerede oturuyorsunuz?

Benim disi kusumda ayagi sakat olmasina Ragmen kafeste tek ayagiyla taklalar atiyordu hastaliklarini cok guzel gizliyorlar buna aldanmayalim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:22 -->-> Daha önceki mesaj 22:05 --

@Nurdan turan hanim kusunuzun son durumu nedir umarim iyiye gidiyordur insallah
Maalesef hala ayni durumda. Herhangi bir gelisme yok, ayagina basamiyor.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:12 -->-> Daha önceki mesaj 12:11 --

Insallah Yusuf Kursat'in dedigi gibi gecici birseydir. Bazen de o sinir kasilmalari veya skismalari kalici da olabiliyor. Insallah oyle degildir. Belki de siz gormeden de bir yere takilmis olabilir kafeste ayagi. Cok gecmis olsun. Nerede oturuyorsunuz?
Yalovadayim.

Maalesef hala ayni durumda. Herhangi bir gelisme yok, ayagina basamiyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:12 -->-> Daha önceki mesaj 12:11 --

Yalovadayim.

Yalova da kanatlidan anlayan bir veteriner varsa goturmenizi tavsiye ederim. Istanbul da olsaniz tavsiye edecegim yerler vardi ama maalesef Yalova da bilmiyorum.

Yalova da kanatlidan anlayan bir veteriner varsa goturmenizi tavsiye ederim. Istanbul da olsaniz tavsiye edecegim yerler vardi ama maalesef Yalova da bilmiyorum.
Hicbiri anlamiyor burada maalesef. Istanbula gelirken getiririm artik. Tavsiyenizi alabilir miyim?

Nurdan hanım son durum nedir umarım iyileşmiştir.

Nurdan hanım son durum nedir umarım iyileşmiştir.
Maalesef iyilesmedi ama sanki onceki kadar da kotu degil. En yakin zamanda bi veterinere goturecegim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:36 -->-> Daha önceki mesaj 18:28 --

Maalesef kuşum gecen gün ellerimde öldü. Nefes alamiyordu yavrucak, ne yaptiysa nefrs alamadi. Son dakikalarinda yavasca gozlerini kapayisini gordum :( hala guzeldi hala tatliydi kuzucum. Cok uzgunum..

Geçmiş olsun. Kötü bir şekilde sonlandığına üzüldüm.

Geri