petshop

Erkek kuşum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve servet_ tarafından 20 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. servet_

servet_ Guest

Merhaba arkadaşlar. Erkek kuşum hasta ve her türlü yolu denedim daha önce resimde paylaştım vitamin ve nane yaprakları denedim 1 aydır aynı cok halsiz duruyor ve her zaman uyuyor sadece yemek yediginde yerinden kalkıyor ve geri uyumaya cekiliyor kuşumun iyileşmesi için ne yapmam gerekiyor?? [​IMG]

2. Emre TURAN

Bu kuş kaç yaşında?

3. servet_

servet_ Guest

Kuşu alalı 2 ay oldu daha yaşı ile ilgili hiç bir fikrim yok :(

4. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member
    Platin Üye

Beğenileri:
    1
    öncelikle kuşları ayıırın erkek kuşa yelillik asla vermeyin sadece yem ve vitaminli su verin sıcak yerde tutun açık cam pencere hava akımı olmasın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:57 -->-> Daha önceki mesaj 13:51 --

veterinere gidersen en iyi çözüm

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:58 -->-> Daha önceki mesaj 13:57 --

ama kuşun farklı fotolarınıda koyarsan iyi olur kuş sanki yaşlı gibi arkadaşın dediği gibi ayakları baya mantarlaşmış ihtiyar br kuşta olabilir

#4 Ömer Macit, 20 Aralık 2013
    Son düzenleme: 20 Aralık 2013
  5. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member
    Platin Üye

Beğenileri:
    4
    cocukların kullandıgı multıvıtamınlerden suyuna karıştır ama her gun degıştır suyu

6. okanguder

okanguder Guest

kusunun :)emen iyi olmasini istiyorsan veterinere git ve neo_terramycin+vitamin denen ilac al fakat suyuna pirinc tanesi kadar at 3 gunde eski haline doner benomde kusum oyleydi simdi cok iyi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:32 -->-> Daha önceki mesaj 15:31 --

souledigim ilac antibiyotik ve vitamin hemen al ve suyuna pirinc tanesi kadar at ama

7. Yeliz KOCAGÜN

Platin Üye

Beğenileri:
    0
    geçmiş olsun benim dişi kuşumda aynı böyle bende sera marka Bronchipur W aldım soğuk algınlığı için yeni kullanmaya başladım

8. servet_

servet_ Guest

Çok tşk ederim arkadaşlar.

Sayfayı Paylaş