Karadeniz Pet

Erkek kuşum

• Konbuyu başlatan servet_
  • Başlangıç tarihi
S

servet_

Guest
Merhaba arkadaşlar. Erkek kuşum hasta ve her türlü yolu denedim daha önce resimde paylaştım vitamin ve nane yaprakları denedim 1 aydır aynı cok halsiz duruyor ve her zaman uyuyor sadece yemek yediginde yerinden kalkıyor ve geri uyumaya cekiliyor kuşumun iyileşmesi için ne yapmam gerekiyor??
vq5dp.jpg

öncelikle kuşları ayıırın erkek kuşa yelillik asla vermeyin sadece yem ve vitaminli su verin sıcak yerde tutun açık cam pencere hava akımı olmasın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:57 -->-> Daha önceki mesaj 13:51 --

veterinere gidersen en iyi çözüm

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:58 -->-> Daha önceki mesaj 13:57 --

ama kuşun farklı fotolarınıda koyarsan iyi olur kuş sanki yaşlı gibi arkadaşın dediği gibi ayakları baya mantarlaşmış ihtiyar br kuşta olabilir

Son düzenleme:
kusunun :)emen iyi olmasini istiyorsan veterinere git ve neo_terramycin+vitamin denen ilac al fakat suyuna pirinc tanesi kadar at 3 gunde eski haline doner benomde kusum oyleydi simdi cok iyi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:32 -->-> Daha önceki mesaj 15:31 --

souledigim ilac antibiyotik ve vitamin hemen al ve suyuna pirinc tanesi kadar at ama

geçmiş olsun benim dişi kuşumda aynı böyle bende sera marka Bronchipur W aldım soğuk algınlığı için yeni kullanmaya başladım

Geri