petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Erkek kuşum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve servet_ tarafından 20 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. servet_

servet_ Guest

Merhaba arkadaşlar. Erkek kuşum hasta ve her türlü yolu denedim daha önce resimde paylaştım vitamin ve nane yaprakları denedim 1 aydır aynı cok halsiz duruyor ve her zaman uyuyor sadece yemek yediginde yerinden kalkıyor ve geri uyumaya cekiliyor kuşumun iyileşmesi için ne yapmam gerekiyor?? [​IMG]

2. Emre TURAN

Bu kuş kaç yaşında?

3. servet_

servet_ Guest

Kuşu alalı 2 ay oldu daha yaşı ile ilgili hiç bir fikrim yok :(

4. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    öncelikle kuşları ayıırın erkek kuşa yelillik asla vermeyin sadece yem ve vitaminli su verin sıcak yerde tutun açık cam pencere hava akımı olmasın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:57 -->-> Daha önceki mesaj 13:51 --

veterinere gidersen en iyi çözüm

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:58 -->-> Daha önceki mesaj 13:57 --

ama kuşun farklı fotolarınıda koyarsan iyi olur kuş sanki yaşlı gibi arkadaşın dediği gibi ayakları baya mantarlaşmış ihtiyar br kuşta olabilir

#4 Ömer Macit, 20 Aralık 2013
    Son düzenleme: 20 Aralık 2013
  5. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    cocukların kullandıgı multıvıtamınlerden suyuna karıştır ama her gun degıştır suyu

6. okanguder

okanguder Guest

kusunun :)emen iyi olmasini istiyorsan veterinere git ve neo_terramycin+vitamin denen ilac al fakat suyuna pirinc tanesi kadar at 3 gunde eski haline doner benomde kusum oyleydi simdi cok iyi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:32 -->-> Daha önceki mesaj 15:31 --

souledigim ilac antibiyotik ve vitamin hemen al ve suyuna pirinc tanesi kadar at ama

7. Yeliz KOCAGÜN

Beğenileri:
    0
    geçmiş olsun benim dişi kuşumda aynı böyle bende sera marka Bronchipur W aldım soğuk algınlığı için yeni kullanmaya başladım

8. servet_

servet_ Guest

Çok tşk ederim arkadaşlar.

Sayfayı Paylaş