petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

erkek kuşuma bakar mısınız

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve celilkurt87 tarafından 1 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

1. celilkurt87

Beğenileri:
    1
    4 gün önce erkek aldım dişi kuşuma daha doğrusu erkeği değiştirdim. Şimdiki erkeğin yaşını size sormak istedim? Erkek kafese alıştı ama dişi ne zaman onu kaşımaya çalişsa başka tüneğe kaçıyor. Neden oluyor bu sizce? Erkek dişiyyle ilgilense dişi dünden razı ama erkek pasif gibi.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. Ayhan OTÇUOĞLU

Ayhan OTÇUOĞLU Active Member

Beğenileri:
    153
    Erkek Tüyde. Kaşıtırsa canı yanar. Ayrıca 4 gün daha çok az. Alışması için zaman tanıyın. Biraz vitamin takviyesi iyi gelecektir.
    5 aydan büyük 2 yaştan küçük bir erkek gibi görüyorum.

3. celilkurt87

Beğenileri:
    1
    Kaçması tüyde olduğu için yani öyle mi? Suluğuna mı vitamin koyayım yoksa mama mı yapayım?

4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    277
    Tüyde olması ortama yeni gelmiş olması bu davranışın nedeni olabilir. Zaman geçip ortama alışınca hareketlenip karşılık verecektir.

Sayfayı Paylaş