petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Erkek kuşuma eş aldım ama...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Aysima tarafından 15 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Aysima

Aysima Guest

Arkadaşlar merhaba...Erkek kuşuma 3 gün önce dişi bir kuş aldım.Aldığım yer hollanda cinsi olduğunu söyledi ama ben pek emin değilim.Dişi kuş çok hareketli çok afacan birşey...
    Sizce iyi bir çift olmuşlar mıdır? Birbirlerine uygun görünüyorlar mı? Fikirlerinizi söylerseniz sevinirim...:confused:

2. Sevtap DERİN

Bana Hollanda gibi gelmedi, ama sizi yanıltmak istemem ırklar konusunda çok fazla bilgim yok. Şimdilik gayet iyi ikili oldukları göze çarpıyor. Yalnız dişi küçük geldi bana.

3. Celalettin TOPAL

Kuş hollanda değil ama maşşallah çok güzelmiş genç kuş eşleşir ama yumurtlamak için erken

4. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    Cok iyi gozukuyor kuslar hollanda mi yerli mi hicbi fikrim yok o konuda bilgili arkadaslar size bilgi verirler ama sanki disiniz kucuk kizismamis

5. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    kusunuz yerli cok sanslısın dısı erkegı kabullenmıs haftada 2 gun havuclu mama takvıyesıyle dısıyı kızıstırp yavru alman buyuk ıhtımal ıyı bayramlar

6. Berk ŞAHİN

Berk ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    Cok iyi bu belirtiler , ama dişi daha erişkin olmamıs biraz sabırla , zamanla rengarenk yavrular alırsınız bence :)

7. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    bu arada boyalı kafesı degıstır bence

8. Aysima

Aysima Guest

İyi yorumlarınıza çok sevindim arkadaşlar.Merak ettiğim iki nokta var birincisi dişi tahminen kaç aylıktır?
    İkincisi ise benim amacım hemen yavru almak değil erkek kuşum evde tüm gün yalnız kalıyordu ona arkadaş olsun istedim.Kuşları kendi haline bıraksam kaç ay sonra çiftleşmeye hazır hale gelirler? Açıkçası ne kadar uzun sürse o kadar iyi bana o yüzden soruyorum...

9. Aysima

Aysima Guest

:) Onların 32x64 kafesleri var ama şuan seyahatte olduğumuz için taşıma kafesindeler...

10. Berk ŞAHİN

Berk ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0

Erkek kusunuz kızısmıs çiftlesmeye hazır , dişinin yasına gelirsek gözünde iris göremedim yani 3 aylık falandır daha dişi 6-9 aylık oldumu alabilirsiniz yavruyu :)

11. Aysima

Aysima Guest

Teşekkür ederim. Kesin 3 aylık mı? Daha büyük bekliyordum.

12. Berk ŞAHİN

Berk ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    Büyük oldugunu sanmıyorum fotoda gözünde iris göremedim

13. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

güzel kuşlar gerçekten. işallah çifleşirler...

14. Onur TEKİN

Bol bol yavrular dilerim. Süper kuşlar.

15. Selahattin GÖKTAŞ

çek gibi ama ben çok anlamam bi kaç foto daha eklerseniz yardımcı olurlar.

16. aleynaa

aleynaa Guest

çok tatlılar masallah sağlılıklılar :)

17. Aysima

Aysima Guest

Çok teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş