petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Erkek kuşuma yeni dişim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Gökhan ATICI tarafından 30 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Gökhan ATICI

Erkek eğitimli konuşan dişimin artık yalnız olmasını istemediğim için yanına bi tane dişi aldım 30 Dk'dır izliyorum ama erkek kuşum resmen dişiyi kovalıyor dişinin yanına gidiyor, dişi kaçıyor.Erkek tüylerini kabartıyor onun olduğu tüneğe gidiyor dişi diğerine geçiyor siz nasıl yorumluyorsunuz bu durumu yorumlarınızı alabilir miyim. Teşekkürler

#1 Gökhan ATICI, 30 Ocak 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 30 Ocak 2015
  2. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    eş tutmamış olabilirler sizmi seçtiniz kuşu erkek kuş mu seçti

3. Gökhan ATICI

Ben seçtim ama daha yarım saat oldu direk alışmazlar sanırım

4. cafer123

cafer123 New Member

Beğenileri:
    0
    Kardeşim aynısı başıma geldi uğraşmadan değiştir derim yan yana geldiklerinde gaglarını açıp gaga atacak gıbı oluyolardı o tunege gectıgınde dıgerı karsı tunege gecıyodu benım besledıgım erkek ben geldıgımde yanıma gelıyordu vs gibi şeyler 15gün kaldı anlastıramadım bi türlü gene sen bilirsin denemek istersin kalsın ama benım fikrimce al erkegini at dişi kafesine otur 5 dk izle anlaştıgını al öyle olursa cok daha ıyı olur

5. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    evet hemen alışmazlar aslında kuş seçse daha garanti olurdu ama siz bir hafta kadar falan gözlemleyin kavgalar anlaşmazlıklar varsa yen i eş alın bu sefer kuş seçsin

6. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Kızışmış ve istekli :) Nasıl değerlendirelim dostum. İnşallah dişin de biran önce karşılık verir de yavrularını görürsün.

7. Gökhan ATICI

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim bekleyip göreceğiz

8. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Zamanla olacaktır inşaallah güle güle besleyin

Sayfayı Paylaş