petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Erkek kusuma yeni eş anlasirlar mi?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve selman tarafından 1 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. selman

selman New Member

Beğenileri:
    0
    2 gün önce dişimi kaybettim ben de oğluma yeni bi eş aldım pet shop da yakın durdular eve geldik bugün bazen kavga ederler gibi bazen sanki öpüşüyorlar ben eş tutup tutmadığını nasıl anlarım?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:52 -->-> Daha önceki mesaj 02:39 --

admine sesleniyorum bi cevap alamaz mıyım??

#1 selman, 1 Temmuz 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 1 Temmuz 2015
  2. Ferdi NAMLI

Beğenileri:
    1
    Hemen anlayamazsın bunu zaten daha bugün kafese alışacaktır büyük ihtimalle. Önümüzdeki günlerde birbirlerine kur yapıyorsa çiftleşecek gibi duruyordur zaten, yaş faktörünü de dikkate almıştır umarım canlı hayvan satan mağazacı.

3. selman

selman New Member

Beğenileri:
    0
    hocam aldı da ben artık yavru almak istiyorum kısmet olmadı hiç ne kadar bekleip olmazsa yeni dişi almam gerekir??

4. Ferdi NAMLI

Beğenileri:
    1
    Sonuçta onlar da canlı eş anlamında tercihleri var ister istemez. Biraz sabretmek gerekir bazen yakın sürede eş oldukları anlaşılır bazen uzun sürebilir. Birkaç günde anlaşıp çiftleşe olaması düşük bir ihtimal benim görüşüme göre. Yine de tecrübe sahiplerinden fikir almaya devam et. Hayırlı olsun güle güle besle.

5. selman

selman New Member

Beğenileri:
    0
    teşekkürler

6. baymage

baymage New Member

Beğenileri:
    0
    ben 4 ay bekledim hemen alacam diye bişey yok yani ...

7. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    230
    Şiddetli kavga yok ise sorun yok demektir zamanla yakinlasmalar artar inşaallah

Sayfayı Paylaş